• 29 mart 2009 yerel seçimlerinde akp'nin sincan belediye başkan adayı olan isim
  • üniversiteler arası kurul tarafından verilen doçentlik ünvanına sahip tuna inşaatlar grubunun ortağı, eski milletvekili ve yeni sincan belediye başkanı. sadece sigara ve kahveyle yaşamını sürdürebilen ve sosyal yaşamla pek de ilgisi olmayan birinin, belediye başkanlığı gibi her dakika halkla içiçe olup ikram edilenlerin hepsini yemesen de en azından tadına bakmasını gerektiren bir görevde ne yapacağı ciddi bir merak konusu.
  • melih gökçek’in istifa etmesi halinde ankara büyükşehir belediye başkanlığına getirileceği iddia edilmekte.
  • önümüzdeki hafta içerisinde ankara büyükşehir belediye başkanı olacak zat.
  • büyüksehir belediye başkanlığı için temayül oylamasında ismi birinci çıkmış ancak büyükşehire başkan olacağına ihtimal dahi vermiyorum. twitter adresine girip bir iki bakınan zaten olmayacağını anlayacaktır

edit: adam başkan oldu ya lan
  • ankara'yı parselleyecek yeni başkan.
  • ankara'nın yeni fışkiye gönüllüsüdür. hayırlı uğurlu olsun, allah fışkiyelere zeval vermesin...
  • mustafa tuna iyi adamdır ankarada rüşvetini hiç görmediğim belediye ,içi filan da temiz az adamla çok iş yapıyor ben ihtimal vermiyordum namuslusunu getireceklerine takdir ettim ; demek ki zor durumda hissetmişler kendilerini .
  • bu nedir arkadaş , bu mu başkan olacak ? melih hiç olmazsa koltuğu dolduruyordu, bu amca emekli gibi ne o öyle ...melih i arayacağız galiba.
hesabın var mı? giriş yap