• olması gereken hizmeti sunan firmalardır. gerektiğinde insiyatif kullanarak dahi müşteriyi memnun etmeyi bilen yerlerdir bunlar.
  • türksat kablo ve internet bunlardan biridir.
  • (bkz: pinigo.com)
  • kesinlikle aklıma ilk gelen microsoft'tur.

malum son zamanlarda windows 8 çılgınlığı aldı başını gidiyor. ben de geçenlerde windows 7 sürümümü windows 8'e yükselttim. ama metro arayüzündeki uygulamalar çalışmıyordu. daha sonra microsoft'tan yetkili bir abiye mail attım. kendisi bana uzun uzun cevap yazdı yapmam gerekenleri. ama ben çok karmaşık ve çuvallama ihtimalime karşı yapmadım. metro arayüzü olmasa da olur dedim.zamanla güncellenir falan düzelir dedim.

ertesi gün aynı yetkili bana bir mail daha attı gönderdiği mail'deki işlemleri yapıp yapmadığımı, sistemin düzelip düzelmediğini soruyordu. eğer düzelmediyse cumartesi günleri de hizmet veren 444 67 87 numaralı microsoft destek hattını aramamı rica etti.

aradım ben de helal olsun ilgileniyorlar dedim. asıl olay bundan sonra başlıyor. aradığımda görüştüğüm kişi uzaktan bilgisayarıma bağlandı ve kendisi bir takım işlemler yaptı. sildi yükledi yeniden başlattı falan derken düzeltti bütün sorunlarımı.

oldukça takdirimi kazanmış bir müşteri hizmetleri. sadece sonrasında memnun kaldınız mı anketi biraz uzun. ama ciddi bir şekilde doldurdum adamların emeğini düzgün değerlendirmek için.

(bkz: microsoft)

edit:imla
  • (bkz: apple)

deneme sürümü zannedip yanlışlıkla satın aldığım cok pahalı bir uygulamanın ücretini attığım mesaj sonrası ertesi gun iade etmiştir.
  • aralarında hp olmayan firmalar.
  • kesinlikle vatan bilgisayar bu firmalardan biridir.
  • icerisinde loft kizilay avm magazasi olmayan firmalardir. uzak durun.
  • eğer türk firmalardan bahsedecek olursak bu konuda verebileceğim tek tük örneklerden bir tanesi hepsiburada.com'dur.
  • (bkz: logitech)
    (bkz: sennheiser)
hesabın var mı? giriş yap