• 2000 doğumlu swiss cup'ta en iyi futbolcu ödülünü almış, sol ayaklı altınordu u-16'da ortasaha mevki'inde oynayan genç *futbolcu.

iyi gelişirse 3-4 yıl sonra adını sürekli duyma ihtimalimiz çok yüksek.

(bkz: demedi deme de bana ne dersen de)
  • izlediğim kadarıyla türk futboluna yeni bir yıldız geliyor diyebiliriz.milli takıma hiç çağrılmamış olması ilginç geldi.
  • bu çocukta iş var. cengiz ünder gibi bi transfer yapmasını bekliyorum bu sezonun sonunda.

azerbaycan a milli takımından oynama garantisi ile davet almış, umarım tff elini çabuk tutar elden kaçırmaz bu arkadaşı.
  • galatasaray ile sözleşme imzaladığı söylenen futbolcu. yolu ve bahtı açık olsun. galatasaray formasının kıymetini bilir inşallah.
  • galatasaray'ın geleceği adına olumlu bir transfer olduğunu düşünüyorum. altınordu eğitimi almış bir genç her türlü iş yapar. yolu açık olsun.
  • umarım gelişimini galatasarayda da sürdürür dediğimiz yeni aslan parçası.
  • mutsuz yetenekli çocuk. altınordu'da uyumsuzluk yaşadığını duyduğum genç futbolcu. ao çok disiplinli bir sisteme sahip bazen bu gençlere sıkıntı verebiliyor hele bir de ben oldum ya diyecek yapıdaki topcular hemen gönderiliyor bildiğim kadarıyla. ama futbol bu, belki de bu çocuk büyük bir camia'da kendini daha fazla iyi hissedip adı gibi mutlu olursa daha iyi top oynayabilir(temenni). yolu açık olsun.
  • 5 kasım 2017 fenerbahçe galatasaray u19 maçının yıldızı.

maçı galatasaray deplasmanda 1-0 kazandı ve golü de kendisi attı. ancak attığı golden ziyade oynadığı oyunla beni etkiledi bu çocuk. bileklerine çok hakim, bir 10 numaraya göre oldukça süratli, topla ilişkisi ve pasları çok iyi. sadece 2.yarısını izleyebildiğim maçta golünün yanı sıra iki de değerlendirilemeyen iki asisti var.

galatasaray kesinlikle bu çocuğun üzerine düşmeli. son zamanlarda izlediğim en yetenekli galatasaraylı genç oyuncu.
  • geleceğin roberto baggiosu. stili, futbol zekası ve sol ayağı muazzam.
  • fatih terim sonrası, gelecek yıllar adına performansını en çok merak ettiğim futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap