• may death never stop you adli yeni albümü cikmistir. sevincten ölcem resmen. halleluyahhh.

http://www.mychemicalromance.com/greatesthits/eu
  • dota 2'cilerin darude - sandstorm'unun "dudududu"suna karşılık "nanana"yı ortaya çıkaran grup. twitch'te bu iki şarkıdan biri çıktığı zaman yorumlara gülmekten kırılıyorum.

nananananananananananananana
    nananananananananananananananananana
  • sırf müzikleri artık pek popüler olmadığı ve satmadığı için dağılan gruptur. dağılmakta haklıdırlar, zira bu emo tarzda yapılan müzikler yavanlaşmıştır. son stüdyo albümlerinde punk olmak istemişler fakat o da pek yememiştir. zaten punkvari icra edilen alternatif rock grupları can çekişmektedir.

misal green day. son işleri 3leme bir albümdü. bir dookie olabildi mi? billie joe hala daha american idiot ile yaptıkarını ısıtıp ısıtıp dinleyiciye yedirmektedir. a message from billie joe 2014

toparlarsak, artık alternatif rock dinleyicisi, daha çok indie pop/rock tarzı müzikler dinlemektedir.ve bu yüzden mağaradan çıkamayan bu ve bunun gibi gruplar dağılmaya mahkumdur.
  • tekrar birleşselerde yeni parçalarını dinlesek dediğim efsane grup
  • lise yıllarında deli gibi dinlediğim gruptur. an itibariyle dağıldıklarını öğrenmiş bulunmaktayım. eski parçalarını dinleyip, şu anki durumları için kederleneyim.
  • bu elemanların three cheers for sweet revenge ve the black parade albümlerini dinlemiştim zamanında metal müziğe doğru evrilirken. keyifliydi, hala da keyf alırım güzel şarkıları vardı elemanların. sonra naptılar bilmem.
  • na na na şarkısına efsane bir klip yapan gruptur.. çok sevimililer be..
  • emo etiketini yiyen bir grup olmuştur, bence kesinlikle böyle bir imajın peşinden koşmadılar, gotik bir imajları vardı zaten ve kalitesiz müzik yapmadılar (emoluk altında anılmış diğer birçok grup gibi, örnek: 30stm, green day) alternatif sayılmaları gerektiğini düşünüyorum. fakat "emo" dinleyicinin ağzına düşerek hakettiği başarıyı yakalayamamış gruptur. heves olarak kalmıştır. hala severim kendilerini.
  • galiba geri dönüyorlar. sayfalarında "23 temmuz'u bekleyin" minvalinde bir video var welcome to the black parade eşliğinde. ağlarım.

(bkz: ay hadi inşallah)

e: pardon ya eylül, 23 eylül. heyecandan yanlış okudum. tanrilarinevladi 'na teşekkür ederim. :(

hüzünlü edit:

"we've been really touched and blown away by the response to the teaser trailer. we are not touring and there is no reunion planned - only a release for the anniversary of the black parade.

thanks so much for continuing to keep mcr in your minds and in your hearts."

öyle mi koçum, tamam.
hesabın var mı? giriş yap