şükela:  tümü | bugün
 • 2004de kurulmus ingiltere menseili bir sporcu gida ureticisidir. urunleri genel olarak afilli ambalajlar reklamlardan cok sade bicimdedir fiyat/performans orani inanilmazdir.
 • dün ingiltere'de bir kişinin protein pakedinde fare bulmasıyla gündeme gelmiş spor "supplement"ları üreticisi.
  https://www.thesun.co.uk/…er-dead-mouse-manchester/

  ingiltere'de dört arkadaş bu markadan çeşitli ürünler kullanıp sindirim sistemimizi harap etmesi dolayısıyla bırakmıştık. (ben sadece whey protein ve instant oats kullanıyordum ve önerilen miktarın üstüne asla çıkmadım.) fiyatları ucuz ama tahmin ediyoruz ki en düşük kalite malzemeleri kullanıyorlar.

  yeni yeni türkiye'ye gelmeye başlamış. bana kalırsa asla ve asla bulaşılmaması gereken bir marka, fare olayı da tuzu biberi olmuş.
 • şu anda kakao & mocha aromalı whey'ini kullandığım sporcu besinleri üreticisi marka. tadı kesinlikle inanılmaz. başka whey'e geçmek zor olacak.
 • labdoor.com siralamasina gore myprotein iso:pro 97 urunleri 1. sirada olan marka. su anda chocolate peanut butter aromali whey isolate urunlerini kullaniyorum ve tadi kotu otesi. her ictigimde ayri nefret ediyorum.
 • piyasada bulunabilecek en en temiz ürünleri üreten firmalardan biridir. geçen yıl çıkan fare olayının sahte haber oldugu tescillenmiş. ülkemizde bilinmediğinden, çok büyük isimlere sponsorluk yapmadığından ve plastik kutuya nazaran poşet kullandığından biraz daha ucuz olan gıda takviyesi üreticisi.

  fare haberi hakkında
  https://www.myprotein.com/thezone/nutrition/56407/

  ürünlerinin genel kalitesi hakkında
  https://labdoor.com/rankings/protein
 • gördüğüm kadarıyla türkiye dışında neredeyse heryerde çok popüler olan sağlıklı beslenme ve sporcu ürünleri üreten firma. türkiye'de bilinmemesinin sebebini yine bizim vergi politikasına bağlıyorum. şöyle söyleyeyim yurt dışında öğrenciyim. sanırım yediğim tüm besin maddelerinin en az yarısı myprotein menşeili. fıstık, badem, keju ezmeleri, proteinler, yulaflar, barlar, hazır yemekler, yediğim herşeye koyup mükemmelleştirebildiğim aromalı tatlandırıcıları, kuru etleri vs aklıma gelmeyen de bir sürü şey vardır şuanda. türkiye'ye temelli dönünce çok büyük eksikliğini çekeceğim. hadi proteini vs neyse de sadece kendine özgü muhteşem ürünleri var. kalitesinden bahsetmiyorum bile.
 • türkiye'den alıp kullanıp etkili sonuç alan yeşillendirebilir mi?
 • bugün myprotein impact whey'in 2.5kg ürününü protein7'den 198 lira karşılığında aldım. 100 porsiyon bu fiyata gerçekten ucuza geldi. yurt dışında rahatlıkla kullanıldığını gördüğüm için de kafamda herhangi bir soru işareti yok açıkçası. önümüzdeki günlerde bu entry'i tekrardan editlerim.

  edit: suya kolay karışıyor. antrenman sonrası kreatin ve b vitamini ile birlikte kullanıyorum yaklaşık bir aydır. bir süre sonra mocha aroması inceden baymaya başladı diyebilirim. sade çikolata ve çilek gibi "basit" aromalar sanırım daha çok hoşuma gidiyor. fakat bu durum sizin için geçerli olmayabilir. fiyat performans açısından bence gayet mantıklı bir ürün. yaklaşık 200 liraya 2.5kg , bu denli kaliteli bir ürün bulmak imkansıza yakın.
 • 25 gram serviste 19 gram protein oranı var mocha aromasında ve tadı çok kötü bu aromanın. özel indirim artı havale indirimi ile 180 tl ye geldi ama bence yine de değmez. geçen ay 210 tl ye optimum alabiliyordum indirimden, gereksiz macera oldu.
 • mocha aromalı whey ürürünü yeni aldım daha önce hep on kullanıyordum. neyse bu protein idrarımda gün boyu koku yapıyor. içinde kafein mi var acaba ? veya neden böyle bişey yapar ki pişmanım keşke on alsaydım