şükela:  tümü | bugün
 • başarısız tabi ki olur. takibimdeki 190 lira olan bir çantayı 11.11 mevzusu sebebiyle 220 liraya çıkartıp 11tl çek verip 209 liraya satmaya çalışıyor. aynı çanta hepsiburada'da enflasyonla topyekün zımbırtısı sebebiyle 179 lira.

  bu lanet olası kapitalizm n11'de şahsıma işlememiş olsa da gearbestten birşeyler almama engel olamadı tabi. miband 3 114 tl inanabiliyor musunuz? götüme sokacam sanki, aldım amk!
 • bu gözler ne özel hastaneleri ne hamburgercileri ne balıkçıları gördü gençler.. hepsi tıklım tıklım unutuldu gitti.. çok da şey yapmayın.
  bahsi geçen firmanın milyonlarca lira harcayarak yapamayacağı reklamı bir hata yüzünden sözlüğe taşınmasıyla yaptığı şey.
 • e sen 10 kasım'ın anlamını bilmeyen reklamcı,pazarlamacı vs. koyarsan böyle başarısız olursun işte n11.

  edit: dilbilgisi
 • kim bu zamanda alışveriş yapsın ki. dolar fırlamış, fiyatlar 1 dolar 6.5 tl olarak güncellenmiş. şimdi de insanları keriz yerine koyuyorlar. sen önce doların düştüğünü benimse ve fiyatları 1 doları 5.40 olacak şekilde güncelle ondan sora topyekünmüş, kampanyaymış yaparsın. sen dolar güncellemesi yapma sonra "müthiş indirimler" sloganı at, batın lan en kısa sürede.
 • internet alışverişlerini yapan profil;
  daha çok 20-45 yaş arası, sorgulayan, fiyat analizi yapan, parasının genelde değerini bilen insanlar.
  sen tüketiciyi salak yerine koyarsan, önce bindirim sonra indirim diye sonra tabiki hüsran olur.
  ali baba olamazsın ama adamlarının stratejilerinden falan bir şeyler kap, git incelet. nusret'i yolla bari.
  adamlar geçen yıl 2 dakika olan 1 milyar dolarlık satış hacmini bu yıl 85 saniye de yakaladı ya sen doğuş?
  anca siren diye milleti küstür.
 • (bkz: fucked up)
 • bize öyle bir bilgi gelmedi.

  siparişlerin aktığı kampanyadır.
 • birincisi altyapıları yetersizdi. şu anda bile hâlâ sitede dolaşamıyorum, sürekli hata veriyor.

  ikincisi, insanlar indirim bulmakta zorlandılar, benim gibi interneti iyi kullananlar ve hatta google kullanmayı bilenler, ürünleri genellikle çok daha ucuza başka yerlerde bulabiliyorlar. basit bir örnek vereyim, şu anda girebildiğim ender sıralardan birisi oldu, arkadaşıma 5500'e bundan yaklaşık 2 hafta önce note 9 almıştık, 11.11 indirimi ile baktığım fiyatlar, o fiyatın baya üstünde. böyle olunca da n11.com 'un mantığı ortadan kalkmış oluyor.

  üçüncüsü, kupon sisteminde yeterince bonkör davranmadılar. siyah, kırmızı 11.11 indirimi diye bir şey yaptılar, kuponların geçersiz olduğu ürün indirimleri çıktı ortaya, böylece bazı firmalar aynı ürünü iki farklı fiyata satıyor oldular. daha önce paylaştığım bir örneği tekrar paylaşayım

  https://eksiup.com/40d6a1ff9111

  aslında devam ederdim ama bunlar temel sıkıntılar. n11.com'un ilk açılma mantığına dönmesi ve daha sıkı kontrollerde bulunması gerekiyor. yoksa hepsiburada, amazon gibi rakiplerine pazar kaybeder.
 • seneye çok iyi hazırlanıp 10 kasımda kiğılı gibi bir reklam yaparlar artık.
 • nginx hatalarıyla karşılaşıyorum hala.