• fenerin neden teknik direktör olarak değerlendirmediğini anlamadığım adam. monaco ile şl yarı final ve şampiyonluk gördüğünde teknik direktörden bir şeyler kapmış olmalı.

eh adamın yaşı da 32 falan, bunu koy kulübeye, yılların santrforu aykut kocaman sana leblebi gibi gol atar.
  • fenerin neden kulüp başkanı olarak değerlendirmediğini anlamadığım adam. yılların futbolcusu hiç mi fm'den filan başkan ne iş yapar araştırmamış. zaten fazla bir şey yapmasına gerek yok elimizdekinden daha kötü olamaz. azizi de malzemeci yap bakalım takım uçar uçar.
  • hakkindaki goygoya istinaden diyorum ki : diren nebil !
  • fenerbahçe'nin neden tribünde taraftar olarak denemediğini anlamadığım futbolcu. monaco'da cl yarı finali ve şampiyonluk yaşarken atmosferi solumuş bir oyuncu ayrıca ne tarz seslerde futbolcunun gaza gelebileceğini sağ açık oynarken anlamıştır. orda bir tane atkı sallayan taraftardan kötü olacak hali yok herhalde.

hem zamanla türkçeyi söker ve amigo olur al sana sağlam tribün desteği. sağ açığa da eski beşiktaşlı ekrem dağ'ı alırsın , hallolur.
  • fenerbahçe taraftarında neden beyin olarak kullanılmadığını merak ettiğim beyin sahibi futbolcu. cl'de olsun monaco'da olsun hemen her çıktığı maçta az çok beynini kullanmıştır. pekala bı taraftar grubu da yorum yaparken falan dirar'ı beyin olarak kullanabilir.
  • genelde transferlere hep şüphe ile bakarım ama nedense bu adamdan ümitliyim. genel olarak ayağına hakim ve futbol zekası yüksek bir oyuncu izlenimi verdi.

ya da aziz sayesinde bende mallaştım bilmiyorum anlarız 2 aya
  • mehmet topuz'dan daha kötü futbolcu. biz bu adam için lens'ten vazgeçtik. aferin aykut aferin.
  • selçuk inan seviyesinde bir futbolcu. kısacası çöp.
  • muhtemelen sağ bek olarak düşünülerek alındı. sonra bedava bulunmuşken isla da alındı. kariyerinde sağ açık tecrübesi olduğu için orada oynatırız olur biter dendi. ama olmaz o iş. anca şener'le isla'nın yedeği olmak için mücadele verirler.
  • guiliona formayı aldığında yerini alper'e bırakacaktır. topuz kadar da kötü değil öldürmeyin amk.
hesabın var mı? giriş yap