• kendisinin ve eşinin malum zamanda yaptıkları ve söyledikleri hatırlatılınca "hayır, kabul etmiyorum. çok çirkin, çok çirkin şeyler bunlar." diyen kadın. mesleğini bilmiyorum.
  • valla rasim'in altına yatan kişi de ne kadar karakter varsa o kadar karakterlidir...
  • mutlu değilsen okumayacaksın ekşi sözlüğü şekerim.
    yüreğin yetiyorsa gel pena'ya acayip sorular hazırladım sana.
    kafiyeli oldu farkındaysan, sorular da böyle.
  • şikayet ettiği sözlerin, onun hak ettiklerine kıyasla iltifat kabul edilmesi gerekir.
  • 03.06.2020 habertürk canlı yayınında ekşisözlük 'e nefretini kusmuştur.

soru: ekşisözlük ile rasim ozan kütahalı 'nın ortak noktası nedir?
    cevap: ikisi de nagehan alçı'yı kusturur.
    (bkz: kusturmalı boşnak saksosu)
  • habertürkte gece raporunda car car konuşup, başkalarının ne dediğinden bağımsız sadece kendi, bana göre sabit olan, fikirlerini anlatan, arada da kibirli kibirli sırıtan habertürk yazarı.
    bir de sürekli ve herkesten çok konuşuyor ama hep ben konuşmadım ben konuşmadım diyip duruyor.
    bir de prensipler üzerinden konuşalım diyor, öyle yapsanız senin oralarda olmaman lazım bana göre...
  • yanına iki tane eğitimli bilgili kişi koyunca yetersizliği ortaya çıktı. baro seçimi adaletsizmiş. yanindaki avukat salim şen " e o zaman senin mantığınla cumhurbaşkanı %51 ile seçildi hani geri kalan 49'un temsil hakkı " dedi sesi kesildi. rengi mora doğru dönüyor geç kalmadan habertürk'ü açın.
  • kendi geçmişin hakaret dolu durumlar barındırıyorsa sorumluluk ve suç ekşi sözlükte mi nagehan bacı?
  • yanlış bir hayat doğru yaşanmaz ki!
  • proje olduğunu düşündüğüm yandaş gazeteci.
    şayet değilse, boğaziçi ünv. böyle bir mezun verdiğinden utanıyordur.
hesabın var mı? giriş yap