şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisinden "innovation and management" gibilerinden bir iki ders aldığım, derste notları palm cihazlara aldığımdan mıdır bilmiyorum beni pek sevmeyen, eski bir hocam.
  • ikinci dersine kendisine asik olarak girdigim, butun ogrencilerini yillar gecmesine ragmen ismen taniyabilme yetenegine sahip, yasi geckin sayilabilecek bir donemde evlendigi zaman uzuldugum odtu isletme hocasi.
  • odtu isletme'nin her gecen gun daha bi sempatiklesen, kalbimizde ayri bir yer edinen akademisyeni. bilgisi ve yeterliligi ise kesinlikle tartisilmaz. ozgecmisi okumakla bitmez, odullerle doludur.
  • (bkz: tanvir wasti)
  • kendisi gibi çok şirin ve süper yetenekli bir akademisyen olan arzu wasti'nin de ablası olur.

(bkz: ailecek süper bunlar abi ya)
  • arada bir sağlam sorular yöneltip insanı dumura uğratan bir akademisyen.ayrıca tam adı hakkında yoğun tartışmalar süregelmektedir.
  • 1 saat 15 dk boyunca hiç durmadan aynı hızda ders anlatabilen, arada yaptığı esprileriyle bizi bizden alan işletme hocamız, bir tanemiz.
  • dersine hiç gitmediğimden dolayı kaçırdığım vize sonrası odasına gittiğimde bana ismimle hitap ederek beni dumur etmiş mega hafızadır
  • odtü endüstride okuduğu sırada sadece 1 recitation kaçırdığı efsanesi dolanan, bir sınavında soru içindeki örnekte ismimi kullanarak sevindirmiş, başka bir sınavında 100 üzerinden 106 vererek noluyo len dedirtmiş şeker insan..
  • kendisi tartışmasız odtü işletmenin en iyi hocasıdır