• oyun iyi hoş güzel ama oyun içi varyasyonlar çok kısıtlı. ya süperstarla köşeye gelip atıcaksınız yada koşarkrn içerdeki adama topu atıp smaç basıcaksınız. diğer türlü fazla fantezilere giremiyosunuz.bir diğeride güncelleme geldi grafikler güzel olmuş ama aşırı bağlantı kopuyor yeni güncellemede. bi hangi oyuncu kaç sayı maçın adamı olayları gelse daha heyecanlı olur.
  • para harcamadan oynanabilecek en iyi play store oyunlarından biri. gerçekten oyun emeğe saygı duyuyor ve kovalarsanız eğer çok güzel sonuçlar alabiliyorsunuz.

kaldı ki sürekli güncellenmesiyle, kolej kariyerli oyunculara hakkını vermesi, zamanında etki bırakmış oyunculara saygı duymasıyla tek düze kombinasyonlar değil de gerçekten ilginç kombinasyonlarla size kadro seçenekleri veriyor oyun. üzerine bir de mesela mike miller'ı ele alalım; mevcut haliyle gerçekten vasat bir oyuncu ama zamanında gerçekten iyi bir şutör ve hakkı verilecek bir savunmacıydı bu anlamda oyun gerçekten, ligi takip edenleri çok doyuruyor...
  • 2 gündür hiç bir oyununu oynayamadığım harika oyun. live events altındaki oyunlara giremiyorum. güncelleme var da bana mı uyarı vermiyor.
  • nba takip edenlerin seveceğini düşündüğüm oyun. gayet eğlenceli, yeni oyuncular bulmaya çalışmak, ucuza adam kapmaya çalışmak falan.

para harcamaya hiç gerek duyulmaması da ayrı bir güzellik.

sonuç olarak "eksi sozluk" diye bir lig kurduk. oynayan/oynamak isteyen yazarları bekleriz.
  • yeni çıkan şu oyun şöyle biterse bu kartı şu kadara satabilirsin özelliği var lakin ben bir türlü bu kazandığım kartları satamıyorum.

edit: 2 gün önce satabildim.
  • mobile gelen en iyi basketbol oyunudur tartışmasız.yalnız istediğimiz takımlarla maç yapabilsek çok daha iyi olurdu.birde savunma yapmak çok zor ve ufak tefek bugları var.bunlarda düzeltilirse listelerde 1. sıraya yerleşir tartışmasız
  • oyunun en önemli dinamiği pas. bol pas yapılan hemen her hücum organizasyonu başarılı oluyor.
  • oyuna yeni yeni başladıysanız yapacağınız ilk iş isaiah thomas'ı kadronuza dahil etmek olsun. 82 rating'li biraz pahalı başlangıç için ama herhangi bir abartım yok. ortalaması 70 olan bir takımınız var diyelim. ancak oyun kurucunuz isaiah'sa çok önemi olmuyor. kitapsız çok fena üçlük atıyor. hatta seriye bağlayınca bir maçta 10 üçlük falan atmışlığım var. bazı maçlar kazmalaşıyor ama %80'inde yüksek performansı var. onun olduğu kadroya şu an westbrook'u falan alma şansım olunca dahi almıyorum bu sebeple.

bir de markette ucuza oyuncu kapatayım diyorum ama bazen 85'lik oyuncuları 10-20-30 bine kaç kez görmeme rağmen ben basana kadar oyuncu alınmış oluyor. tek kıl olduğum zamanlar o zamanlar oluyor. onları toplayabilsem paraya para demezdim.

muhtemelen para vermenize gerek kalmadan oynayabileceğiniz en iyi basketbol oyunu mobil çevredeki.
  • müzayeden oyuncu satın alır almaz oyundan atıp paramın ustune yatan oyun başına gelen var mı ne yapmam lazım bilen varsa yeşiilerse sevinirim.
  • son gelen guncelleme ile mac dinamigi resmen sicmis olan oyundur. eliniilzi kolumuz sallaya sallaya pota altina girebiliyorsunuz, paslar felaket, yapay zeka daha ilk hucumda 24 saniyeyi yari sahada bombos vaziyette tuketip ucluk deniyor vs.. guzelim oyunun icine etmisler.

android.
hesabın var mı? giriş yap