• (bkz: quake live)
  • hikayenin sıfır olduğu sözde mmo. sizi direk şehrin ortasına atıyor serbestçe geziyorsunuz veyahut oyunda ilerledikçe açılan yarışları ister tek başınıza ister başkalarına karşı oynayabiliyorsunuz. inanılmaz yavan bir halde. başkalarına karşı yarışma olayını zaten diğer need for speed lerde de yapabiliyorduk. bana göre tek artısı ücretsiz olması. onun dışında el sürülecek gibi değil. nfs world ü yok sayıp drift city oynamaya devam etmek daha mantıklı.
  • benim gibi diğer oyuncularla kıran kırana yarışlara girmekten hazzetmeyenlerin, polislerle kovalamaca yaparak da hızlı bir şekilde level atlayabileceği mmorpg.
    oyunda, oyun parasının yanı sıra "boost" olarak adlandırılan ve gerçek parayla satın alınan bir para birimi daha mevcuttur. boostları kullanarak, oyun parasıyla 400.000 dolar olan bir araba gerçek parayla 10 dolara alınabilmektedir. bu durum doğal olarak bazı haksızlıkların oluşmasına neden olsa da her free to play online oyunda benzeri bir sistem olduğundan pek de şaşırtmamaktadır*.
  • most wanted motorunun üstüne multiplayer'ı çakmışlar, yeni oyun diye yedirecek pezevenkler. harita aynı, her bok aynı. sadece multiplayer var.
  • beleş oyun dedik, indiriyoruz on gündür. anlamadım gitti.

edit: neyse indirdik, yarışa katıldık aptal netbook yirmibin dakikada yükleyemedi diye yarışa bir dakika sonra başladım millet bitirmiş neredeyse. adaletin bu mu lan dünya?
  • origin'den ücretsiz olarak indirilebilen oyun.
  • hile yapan bebeler yüzünden oynaması eziyet olan oyun. gırtlak yüklü gtr yapmışım adam geliyor 200sx ile elek gibi delip geçiyor. drag yarışlarında adam tek tuş ile 1 saniyede finişten geçiyor. normal yarışlarda çarpa çarpa gidiyor yavaşlmak bile yok. fakat çözümü buldum. chevy cobalt ile d sınıfı yarışlara takılıyorum. bizim usta hilebazlar öyle alt sınıfı pek beğenmediği için fazla gözükmüyorlar. biz gittik sırf bu oyun için logitech f710 aldık elin 7 yaşında bebesi daşşak geçecek aklınca. cobalt ile nos dahi kullanmadan yarış kazanmak çok daha zevkli.
  • birkac aya kadar electronic arts'in destegini ve serverlarin fisini cekecegi oyun.
  • baya oynanıyordu niye kapattılar ki.
  • güzel oyundu be. ah zalim ea alacağın olsun.
hesabın var mı? giriş yap