• duvarda bir halı, iki tarafında iki resim ve biraz sağında bir poster var. hepsi sansürlenmiş.

şimdi bütüne baktığımızda bu kahvenin belli bir ideoloji ya da kesime hitap ettiği söylenebilir. diziyi takip eden biri varsa bunu onaylayabilir belki. durum buysa, soldaki sansürlenen resim gerçekten atatürkse bile bence diğer resimle ve posterle yan yana görünmesinden çekindiler, veya diğer ikisini sansürlemişken bu da aradan çıksın, çok absürt görünmesin diye atatürkün resmini de sansürlediler.

yani kilit nokta, bence, kahvenin -tabiri caizse- teması ve diğer resim ile poster.
  • eğer konsepte uymuyorsa çıkar dekordan tamam ama,

çektikten sonra sansürlemek nedir?

bu ülkede adam akıllı bi kanal kalmadı mı?
  • hizliresim' den link vermeyiniz lutfen, acilmiyor.
  • öyle diziye tüküreyim. atatürk sağlığa zararlı veya sakıncalı bir olgu mu oldu da sansürlediniz yalakalar. yapın yapın bu devran hep böyle gitmeyecek nasılsa.
    tanım: acilen açıklanmaya muhtaç terbiyesiz sansür hareketi.
  • "atatürk'ü sevmeyebilir" gibi bir düşünce olması bile gülünç geliyor işin o boyutuna hiç girmicem en soldaki resim büyük ihtimalle atatürk'e ait diğer ikisi acaba kim çok merak ettim böyle bir sahne varsa o resimleri çekerken niye kaldırmamışlar akıl edememişler mi oda ayrı bir durum.ayrıca şahsen ben o dizide oynuyor olsam böyle bir durum üzerine herhalde s*kerim yapacağınız işi diyerek diziden ayrılırdım.

ama sözleşme diyecek olursanız da çok zor değildir herhalde setten kendini kovdurtmak sorun yaratıp kolayca gerçekleştirilebilir diye düşünüyorum
  • bu sekilde bir anlayis olmaz, ataturk`u sevmemek ve saygi gostermemek karaktesizliktir,amerika`ya gelde lincoln hakkinda bir sey soyle.
  • hızlı resim açamayanlar için
  • sansürü falan geçtim de yeni bir bilgi öğrendim. bazı insanlar doğdukları ülkeyi kendileri seçiyormuş. yoksa özgür irade dışında yapılan seçimlerden kime ne borcu? ayrıca biri iki kişi çık git tutan mı var der, öyle vatandaşlık falan değiştirip kafana göre gitmek kolay iş değil.

geçmişte çizilen sınırlar ve bu sınırları koruyanlar için borç çıkarmak mı? kafayı yemişsiniz siz.
  • hala star tv izleyenlerin olduğunu gösterir. bırak star tv'yi, hala tv izleyenlerin olduğunu gösterir.
  • entry'i sildim.

çünkü bir arkadaşın paylaştığı resim üzerinden;

http://prntscr.com/kgguz2

atatürk posteri sağ tarafta zaten var. ayrıca yukarda işaretli olan poster ahmet kaya'ya ait diye düşünüyorum;

http://img2.cdn.turkiyegazetesi.com.tr/…7646285.jpg

ahmet kaya'nın bu fotoğrafı posterlerde, altına şarkı sözleri yazdıkları resimlerde sıkça görülen bir fotoğraf.

sanırım ahmet kaya sansürlenmiş burada.
hesabın var mı? giriş yap