• link

--- spoiler ---

6 ay önce birini başkan yapıp, 6 ay sonra göndermeye demokrasi değil, kaos denir. fenerbahçeliler görev almayı da görev bırakmayı da bilirler ve fenerbahçe başkanları kravatlı değil atkılıdır. sapla samanı karıştırmayın.

--- spoiler ---

aziz yıldırım'ın 20 sene başkan olduğu kulüp için 'görev bırakmayı bilirler' ifadesinin yer aldığı, türkiye'nin en zengin ailesinin üyesine kravatlı değil atkılı denilen bir tweet.
  • (bkz: bırak bu işleri)

belli ki gene birayla votkayı karıştırmış ve aklının ermediği konularda beyanda bulunan kişinin sözleridir.
    fanatiğin fikrine itibar etmeye lüzum yok,
    her şey ortada.
  • içmiştir konuşmadan önce...
  • galatasaraylıyım ama okurken olumsuz bir şey yazarsam ercüment çözer beni bulur da rehabilitasyona atar diye tırstım valla:)
  • keşke rakıdan önce konuşsaydın nejat.

(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
  • he nejat he denilesi.

g.saray kimsenin,özellikle para babalarının oyuncağı olmamış,olmayacaktırda.git ötede ağla.
  • spor kulüpleri sürekli başarı ve gelir üretmesi gereken "şirket"lerdir. seçilen kişi ilk günden itibaren değer ya da algı olarak pozitif görünen şeyler yapmak zorundadır.

buna dair emareler yeterli bir süre boyunca görünmüyorsa bir başkanlık dönemi boyunca birisine tahammül göstermek gibi naif bir düşünceye yer olmamalıdır.

galatasaray "olağan" kongresini yapmış, yasal bir "oylama" sonucunda başkanlık makamının "güven" tazelemesine imkan sunmuş.

görünen o ki, bir sorun da yok, kaos da..
  • galatasaray'da oyle bir demokrasi vardir ki, muhalefetin gucu baskani yerinden edebilir. galatasaray'da 4 yil rezil bir yonetim gosterip, istedigin kadar zengin ol, hicbir sportif basari yakalayamadan baskan kalamazsin, 6 ayda bile zora dusersin. fenerbahce'de ise bu pekala mumkundur. nejat saglam sacmalamis.
  • türk insanı demokrosi görünce far görmüş tavşan gibi kalakalıyor
  • fenerin başkanı kravatlı mıdır, atkılı mıdır bilmem de camianın yarısından fazlasının yularlı olduğu bilinen bir gerçek.

(bkz: pavalı köpeklev)
    (bkz: sikerim böyle fenerbahçe'yi)
    (bkz: ali koç'un taraftar kovalaması)
hesabın var mı? giriş yap