• desperate housewives bile izleyemiyorsam (en basiti) ne s*kime 40 lira veriyorum her ay merak ediyorum... orange is the new black'in yeni bölümleri bile yok!
  • 3 aylık abonelik serüvenimi bugün sonlandıracağım platform.

içerik ve fiyat çok uyumsuz.
  • üyeliğimi sonlandırmak ve devam etmek arasında gidip geldiğim platform. bir yanım sağladığı kolaylıklara fazlasıyla alışmış ve bırakmak istemese de diğer taraftan içeriğin yetersiz oluşu beni dürtüyor. tamam anlıyorum çevirilerle uğraşıyorsunuz artıyor içerik. daha önce de bin kere yazıldığı üzere çevirisini tamamlayamadıklarınızı ingilizce altyazı seçeneğiyle veya altyazı olmaksızın orjinal diliyle sunsanız bizlere olmuyor mu?
  • netflix'in bir arşivi yoktur. lisansladığı yayınları aylık üyelik bedeli karşılığı kullanıcılara izletir. prodüksiyonunu kendi yaptığı işleri bile yaptığı anlaşmalarla yayın haklarını başka bir yerli firmaya devrettiyse o ülkede sitesine koyamaz. dizilerin, filmlerin dvd'lerini blu-ray'lerini, box set'lerini aldıysanız tebrik ediyorum sağlam bir arşiv sahibi olabilirsiniz. ancak torrentlediğiniz içerikler size ait değildir, bir böbürlenme aracı olarak kullanılmaları, netflix ile kıyaslanmaları abestir.

netflix'in en büyük avantajı, içeriğini kullanıcıların kolayca, oturdukları yerden ulaşabilecekleri şekilde paketlemektir. yani tembelliktir, chill'dir*. bir de tabii milyonlarca insanın izleme alışkanlıklarını da yıllardır kaydedip analiz ettiği için neyin, nerede, neden tutacağını çok güzel öngörebilir. bu öngörüleri de karını maksimize etmek için kullanır. tüm teknoloji devi firmalar gibi hem çok iyi hem çok kötü yönleri vardır.
  • rupaul's drag race'in sekizinci sezonunu en sonunda!!! arşivine katmış olan oluşum.

rupaul's drag race all stars ve untucked tabii ki henüz yok.
  • bu adamların bu ülkeyle geçtiği taşşağı başka hiçbir yabancı kurum geçmemiştir. yerlileri katmıyorum çünkü orada yurtiçi kargo var, kaptırmaz kimseye.

gireli 2 sene oldu halen arşiv yerlerde sürünüyor. gerçekten ille de korsan filme karşı olan alır itunes'tan falan izler, hem daha ucuza gelir. dizi konusunda maalesef genel olarak ülkece çok bir şansımız yok, netflix de bu konuda yardımcı olmak yerine yaraya tuz dökmekten başka hiçbir işe yaramadı.

bu konuda anca bein connect belki alternatif sayılabilir, onların da dizileri sansürleyip sansürlemediklerine dair bir fikrim yok. got s07e01'i sansürlememişlerdi oradan izledim, sonra torrent indirip tekrar izledim, gerçi seks sahnesi falan yoktu içinde. gene de sonuçta o da bir digiturk hizmeti, ne kadar güvenilebilir tartışma konusu.

sonuç olarak netflix'e başta hepimiz şans verdik, tutunmaları için fazlaca zaman verdik, ama adamlar içeriği geliştirmek yerine tam tersi dibine darı ektiler.

bir streaming servisinin lisans ve telif sorunları yaşaması son kullanıcıyı ırgalamaz. beceremiyorsan piyasadan çekilirsin, bu kadar basit. şu haliyle zaten fahiş fiyatı olmasını geçtim, 5 liraya da indirseler çok bir şey vaat etmiyor. tabii imdb puanı 5 olan tonlarca filmi izlemekten özel bir zevk almıyorsanız.
  • abd ve diğer birçok ülkede rogue one'ı yayınlayan ama üç tarafı denizlerle çevrili ülkemize osman pazarlama'yı reva gören yönetime sahip içerik sağlayıcı daha doğrusu onun türkiye ayağı.
  • kodi yukleyin netflixe gerek kalmayacak
    canli maclar,en yeni filmler altyazi ile,diziler,iptv ,uydu kanallari ne istersen var
  • redneck'i çomar diye çeviren ve beni akşam akşam kıkırdatan uygulama. resmen artık çomar kelimesi benimsenmiş durumda ve içten içe rahatsızlık duysam da redneck için daha doğru bi çeviri bulamadım. (bahsi geçen çeviri ozark dizisinde)

ayrıca gilmore girls gelmiş ^.^
  • twitter hesabına defalarca tweet atmama rağmen sallamayan platform. işlerine gelmeyen konularda biraz ilgisizler sanki
hesabın var mı? giriş yap