• mimarlarıyla organize ettiğimiz bir anlatıdan öğrendiğim üzere;

brigitte weber, next level'a ait yapılardan next level loft ve rezidans kısımlarının taslaklarını çıkartırken; türk insanın balkon kapattırma merakından dolayı, sırf buna engel olacak şekilde balkonlarını tasarlamış. canım benim.

(bkz: balkon kapattırmak)
  • eskişehir yolu-konya yolu bitişiminde olmasından dolayı, bitirildiğinde, bulunduğu mahalin ebesine atlanma oranını nasıl arttıracağını çok merak ettiğim yeni rant yuvaları. hayır, zaten trafik o noktada her daim berbat. yetmezmiş gibi, eşşek gibi iki kuleyi de dikiyorlar oraya.
  • ankara'nın en değerli arazilerinden ankara otogarı'nın karşısında ziraat bankasından alınan kredilerle kurulan ve açılışını cumhurbaşkanı erdoğan'ın yaptığı pasifik inşaata ait yaşam alanı ve avm. satılmış olanların dışındaki tüm varlığına da bir süre sonra ziraat bankası borçlarını ödemedikleri gerekçesi ile el koymuştu.

kaderin tuhaf cilvesi midir nedir? yeni ismi ile aaron goldsmithyani reza zarrab'ın abd'deki yeni şirketinin adı. şirketin tam adı next level performanca center. ilginç mi ilginç bir durum bence..
  • sağlam müzik sitesi, şu adresten ulaşabiliyoruz.

her şeyden önce görseller gerçekten çok şahane. içerik olarak bakıldığında özellikle öne çıkan dubstep, electro tarzı müzikler yüzünden biraz müptezel şeyisi * olarak görünmüştü açıkçası gözüme ama sonradan öyle olmadığını farkettim. hakikaten kaliteli iş yapılmış. müzik araştırma konusunda tembel adamım ben diyosanız, sizin için bi site işte. adamlar senin için aramış, bulmuş, derlemiş. temiz.

hakikaten hoş olmuş, yapan arkadaş gelsin buraya öpüjem. şaka şaka gelmesin. gerçi kadınsa gelebilir bilemedim şimdi birden.

neyse özetle sağlam site.
  • en dusuk fiyati 1 milyon 173 bin liradan baslayan , 100 ile 157 m2 arasindaki 1+1 ve 2+1 leri icin %1 kdv orani ile satin alinabilen rezidans,home office

50 liralık faturada %18 kdv ,%25oiv
    1 milyon 173 bin lira icin %1 kdv
  • ünlü fitness gurusu, hepimizin idolü (bkz: tony horton) tarafından hazırlanan ve çok yakında piyasaya çıkması beklenen fitness programı. p90x3ten sonra yeterince ses getirmeyen 22 minute hard corps denemesinin ardından merakla beklemekteyiz.
  • ankara'da, eskişehir yolu ve konya yolunun kesiştiği alanda, pasifik inşaat tarafından uygulaması yapılan ve 2013 yılı içerisinde açılması planlanan, ofis, rezidans, loft ve avm'den oluşacak karma kullanım projesinin adı.
    mimari proje hizmetleri brigitte weber mimarlık tarafından üstlenen projenin lansmanı 22.11.2011 tarihinde istanbul conrad otelde yapılmıştır.
    şahsi görüşüm next level, ankara'nın hali hazırda en prestijli projesidir.

haberi de burda

edit:link
  • olmamış avm'dir. güzel açıldı, kaliteli vs. derken boş bir avm'ye dönüstü ne yazık ki.
  • avm den çok alınan verilen rüşvetler ve karanlık ilişkilerin kurulduğu ofislerin olduğu biryer...

az zamanı olan lütfen google yorumlardan girip 1 yıldız versin ve yorumda bulunsun ki tarihe not düşülsün...
  • gün itibari ile şu diyalog yaşanmıştır : (biraz arka planda kalmasına rağmen duyulmuştur)

telefon ile arayan seyirci : ee abi ben yanlışlıkla cm savelerimi sildim.
    next level insanı : iyi halt yedin!

(bkz: cm saveleri silinen kiside gelisen ruhsal sorunlar)
hesabın var mı? giriş yap