• şuana kadar psg forma satışlarından 10 m euro kazanmış...
  • (bkz: puhahahahaha)

https://pbs.twimg.com/media/dkd8myyuiaayuyz.jpg

edit: kim yaptıysa güzel yapmış
  • tam bir skyler white çocuğu ve allahın çomarıdır. buna 220 milyon euro verenleri balıkesir'in çılgın eşekleri öpsün.

gittiği takımın ve hatta ligin ağası yaşayan efsane edison cavani'dir. bu gerçeği o kulağına küpe olarak takmalı, copacabana sahilinde de ronaldo luis nazario forması giyip turistlere şaklabanlık yaparak zamanını doldurmalıdır.

tez zamanda sağ diz yan iç çapraz bağları ile birlikte aşil tendonu ve zeus kasları kopa.*

edit: imla.
  • hikayesinin filmi yapılmıştı.

(bkz: kezban paris'te)
  • nba'deki dengi için

(bkz: kyrie irving)

tamam yetenekli adamsın, dünyanın en iyi futbolcularından birisin ama messi ile şampiyonlar ligi şampiyonlukları yaşamak varken, takımın lideri olmak için fransa ligi gibi leş bir lige gitmeyi seçebiliyorsun. nası karakter la bu? bi de gittiğin yetmezmiş gibi gittiğin takımın huzurunu bozuyosun. cavani dediğin adam o takımı yıllardır taşıyor, bi saygı olur. ayıptır günahtır.

psg'den nefret sebebi oldu bir anda gözümde. mbappe'de kendine yazık etti oraya giderek. keşke barca'ya gitseydi.
  • efsane olmak için çabalarken kestane olan futbolcu.

teknikdirektör 1. atıcı olarak cavani'yi belirlemiş 2. atıcı olarak neymar'ı. senin o noktaya topu ver diyerek gitmen bile hata. tam bir apaçi. bir kere sen cavani'nin takımına gittin, cavani senin takımına gelmedi. hali hazırda avrupanın en etkili santraforu var karşında, sen çekil kenarı diyebileceğin sıradan bir futbolcu yok. bu gidişle psg dani alves ve neymar'ı hediye paketi yapıp gönderir. zaten araplarda para bok. ne kadar boşa harcadıklarıyla değil, harcadıklarıyla caka satıyorlar. çok da umurlarında olmaz yani 6 ayda neymar'ı satmış olmak.

bu kafayla tribünlerden bile tepki alır yakında. çünkü cavani atmaya devam ediyor. takımın huzurunu bozmana ne kadar sabrederler merak ediyorum.
  • son günlerde barbara palvine çakışı ile magazinin gündeminde.onun dışında futboluyla hiçbir zaman gündeme gelmeyecektir.ne messi ne ronaldo seviyesine gelemez bu adam onlar futbolu bırakınca en iyi neymar denir ama onlar kadar olamaz kesinlikle
  • daha çıktığı ilk maçta cavani'nin yüzünden, bir problem yaşayacağını sezdiğim apaçi. hatta çevremde kim varsa da söyledim sorun yaşayacaklarını. keşke buraya da yazsaymışım.

kahin olmak falan gerekmiyor bunh görmek için, maçı dikkatli takip edin yeter. cavani, ultra süper bir forvet ve zlatan ayrılınca resmen kendini buldu. bu adam biraz şey; "kafam rahat olsun, gerisini bana bırakın ama huzur önemli" diyen ve haklı olan bir tip. evvelsi hafta halısaha maçına gittim, dakika 8'de "oynayacağınız oyunu giberim" diyerekten maçı terk ettim. bir sonraki maçta çıkmadım ama şahsi oynayan takımı öyle azarladım ki, takım fark yemekten bir anda skoru eşitler duruma geldi.

cavani de böyle. neymar ilk maçına çıktı, gereksiz çalımlar, 'ben 222 milyon euroyum lan' tripleri, 'dani alves de burda ooh' tripleri, 'ben 10 numarayım, barcelona'dan geldim' tripleri derken, cavani maç boyunca mutsuzdu. mutsuzdu çünkü apaçi neymar gereksiz çalıma girmese, ilk pozisyonda asist denese, cavani şimdiden 10 gol atmıştı. bu adam böyle şov sevmiyor ve köküne kadar da haklı.

umarım satılır. kafasının rahat olacağı bir yere gider. bu apaçi de çeyrek finalden öteye gidemeyince hatasını anlar. oldum olası barcelona hayranıyım, rivaldo'dan beri kalbimde ayrıdır barcelona, ben bile 3.senesinde falan kıl olmaya başlamıştım artık. allah'tan, messi takımdaydı ve o'nun otoritesinin üstüne çıkacak kimse yok. gerekirse 'penaltıyı ter stegen atacak' der, teknik direktör dahil ses edemez. ama messi bunu yapmaz, yapmadı da. frikikleri, hatta penaltıları paylaştı neymar'la. yine de kendini ezik hissetti ezik ruhlu apaçi.

hadi tinerci olduğumuzu bir espriyle taçlandıralım; hey cavani! come to beşiktaş *

edit; cavani'nin yüzünden derken ilk cümlede; cavani suçlu gibi olmuş, değil. cavani'nin face(yüz)ünden anlamını kullandım. sesteş kelime olunca işte.
  • cavaninin gidebileceği takımlar
    milan-inter-liverpool
    belki manccity
    seneye lewandowski bayernden ayrılırsa yerine cavani olabilir
    ve ya lewa bayernde kalırsa real madrid cavaniyi alabilir.
    ama bu sikko moneymar ve kalleş dani alvesin olduğu deve götü yalayıcısı takımdan koşarak uzaklaşsın
  • kadro dışı bırakıldığı söyleniyor. şaka gibi gerçekten.

gerçi bizim basının uydurması da olabilir, adamın sakatlığı falan olup dinlendirmiş de olabilirler..
hesabın var mı? giriş yap