• beşiktaş için bu tip adamlardan başka yol yok arkadaşlar. ısrarla sakat ve düşüşte olan adamlara yöneliyor olmamızın tek sebebi sağlam olanların bizi tercih etmiyor olması.

ghezzal ile dönüşümlü sakatlanırlarsa ben okeyim. *
  • müzmin sakatlık check
    bozuk psikoloji check
    afrikalı check
    düşen form check
    çöp bir transfer daha umarım gelmez diyeceğim ama tüm kriterleri karşılıyor anç yönetiminin.
    edit: atanmış nkodu
  • kuzyaev beşiktaş ile adını duyurarak avrupa'dan iyi teklifler almak için bizi kullandı, tadic beşiktaş ismini kullanarak fenerbahçe'den güzel bir parayı cebine indirdi, pereyra beşiktaş ismini kullanarak kendisini hem avrupa transfer piyasasına tekrar soktu hem de udinese'nin teklif yükseltmesi için bizi kullandı, halil dervişoğlu beşiktaş adını kullanarak kendisini çok değerli bir futbolcuymuş gibi gösterip bir anda galatasaray'a imza attı. nicolas pepe de yüksek ihtimalle sözleşmesini feshedene kadar beşiktaş ismini tüm piyasaya yayıp bizi kullanacak ve bir anda ya türkiye'den başka bir takıma ya da yüklü bir sözleşme alacağı bir ar*p takımına gidecek. menajeri apaçık bir şekilde bizimle oyun oynuyor. böyle menajerlerin tutsağı olup aylardır saçma sapan bir transfer planlaması yaşamamız bana çok koyuyor. koskoca beşiktaş'ın transfer yapılanması sadece işgüzar menajerlere kalmış.
  • adam önce arsenal’den kalan 1 yıllık maaşını ve bonservisini aldı sonra trabzonspor’la yıllık ücrete ilave imza parası da aldı. sözleşmesi de 1 yıllık. seneye yine imza parası alarak başka takıma geçer. menajeri çok akıllıymış bence.
  • lan üşengeç köftehorlar. hepimiz beşiktaşlı değiliz. anc falan diye niye kısaltıyorsunuz ahmet nur çebi yazsanıza.

sizin yüzünüzden google'a "anc kim" yazdım. afrika ulusal konseyi çıktı. lan bunlar pepe'yi ne yapacak? mandela'nın yerine mi düşünüyorlar acaba diye error verdim :)
  • bir trabzonsporlu olarak maliyetli transferleri sevmiyor olmama rağmen heyecanlandıran isimdir.

imza atılmadan gelin güvey olmamak lazım ama baya baya bitti diyorlar.

bjk'ye çalım falan yok ortada, adamlar dünya para verip rashica aldılar oraya ne çalımı?
  • anlaşılan l'equipe bize bir transfer yapacak. baktılar ki bizim yönetimde iş yok, biz getirelim bari dediler.
  • levent tuzemen denen adam tv de kerim demirbay için yerli tadic'i aldık diye övgüler yağdirirken,bizim taraftara futbolcu beğendiremiyoruz.biri arsenal 'in ciğerini biliyor çöp demiş,birisi bitmiş adam diyor.yeminle yönetim ayrı yoruyor bizi,bu taraftar modelimiz ayrı yoruyor. la adamın yerinde onur bulut oynuyor.
  • trabzon'a geliyormuş. 80 milyonluk adam bu ya. ya eski günlerine dönerse diye açar trabzon maçı izlerim. net.

not:gs
  • mental sorunu yoktur. tripsiz akıllı düzgün sakin biridir. estetik olduğu için sakatlıklar çok salladı adamı. ingilterede bu tip (dembele) oyuncuların işi zor. ingilterede başarısız olmak çok çok normal. uzay seviyesinde bir yapı var orda.

4 yıl önce 80 m€ verilmiş biri. 28 yaşında. türkiye seviyesinin çok çok üzerinde. maçların yarısında oynasa 25 gol katkısı verir.

zaha ve tete kadar riski vardır. yıl sonu ikisini de verimlilikte geçebilir. at fava bekle.

büyük transfer. şaşırdım.
hesabın var mı? giriş yap