57 entry daha
  • öncelikle entry game of thrones son sezon ile ilgili çok pis spoiler içerecek ona göre oku!

--- spoiler ---

--- spoiler ---

--- spoiler ---

ulan dedim dizinin tüm sezonu biriktireyim tek seferde izlerim zaten hepitopu 10 bölüm falan yayınlanıyor. böyle düşündüğümden de kıyıda köşede got ile bişey görsem hemen uzarım oradan spoiler neyim görürüm seyir zevkimin içine eder diye.

neyse dün akşam açtım radyoyu nihat'la sivrisinek dinliyorum. elemanlar da kafanıza takılan soruları sorun cevaplandıralım geyiği yapıyorlar. velhasıl bir keyifle dinliyorum yani.

ulan işte darbenin nereden geleceği belli olmuyor. sen ne kadar kaçarsan kaç! kader diye bişey var arkadaş!
    tam muhabbet esnasında "joffrey baratheonı kim öldürdü?" diye soru soruldu bu arkadaşlara. elemanlar da "ulan bu diziyi izleyen vardır", "biz bu soruyu es geçelim", "hiç sorulmamış gibi yapalım","şimdi spoiler vererek milletin dizi keyfinin amına koymayalım" demediler ve okudular. sikip attılar dizi keyfimi!

şimdi nihat! oldu mu hiç? yeminlen kahroldum. direksiyonu bariyerlere kırasım geldi sinirle.

gelir buraları okursun sen biliyorum. seni affetmiyorum, bilesin!

--- spoiler ---

--- spoiler ---

--- spoiler ---
116 entry daha
hesabın var mı? giriş yap