• (bkz: nicholai hel)
  • bana nargile ve çay ısmarlama teklifinde bulunduğu yetmezmiş gibi bunları kabul etmediğimde bira+elma dilim patates teklifiyle gelmiştir.. ki kendisi *karaciğer enzimleri yükselmiş bi doktor aday adayıdır.. bildiğin doktor yanii.. örnek bi arkadaştır kendisi..

"çıkma olm bi hekim olarak hastanede biyerde karşıma, kalbini kırarım.." der gibi oldum, o da kendini sağlıklı yaşama adadı.. du bakalım.. tütün üreticisi telaşlı bi bekleyiş içine girdi.. tekel yasta..

kendisi hakkında ufak bi fikir vermesi açısından;

(bkz: gregory house)
  • iyilik meleee, müzük zevki aşmış insan evladı, bildiğin doktor kutsi bu çocuk..*

doktordan temiz arabasını satsa kefil olurum fakat iddaa kuponuna ortak girmeyeceğim tek insan.. arkadaş bi maçı da yatmasın bu herifin hakaten var bi pislik.. 12 maçtan yatmış iddaa kuponunun vücut bulmuş hali bu adam.. ve inadına yaşamaya devam ediyor..swh

bi de özeti şudur adamın;

(bkz: gregory house olayım derken doktor kutsi olmak)*
  • lüks tüketim mallarına gönül vermiş bu, ama bayaa bi geç anladım.. iteledi bana pringles denen arkadaşları, parayı ödeyip tekel bayiden çıkarken sadece yutkunduğumu hatırlıyorum.. la bi cips hiç bu kadar dokunmamıştı lan kenara koydum öyle izliyorum uzaktan, artık nası içime oturduysa..

allaaan anarşik nanesi.. mor kedili çakmak hırsızı.. hayır bi şey de diyemiyorum.. bi kükrüyor*, benim dimağ bildiğin çaya düşmüş püsküüt misali dağılıyor.. fecii..
  • sinemayı mı, hugh laurie'yi mi, yoksa blues'u mu daha çok seviyor karar veremediğim tatlısohbet yazar.

gerçi hepsi iyi*, hepsi güzel*. o yüzden bence sorun yok.*
  • trivial` :trivial pursuit` da sadece yeşil renkte etkili, kendisi geliştirmesi lazım. şaka bi yana bu doktor arkadaş insanı hayattan soğutur, kapı kolunu yalayan veremliler ne lan?
  • (bkz: #26889862) şimdi ben potansiyel sapık,tacizci falan olmayacaksam "ağzını yiyim" demek istediğim yazar.
  • ben ne kadar ingiliz'sem, o kadar irish bu adam.

müzik zevkiyle ortayı yapıp, bana annabel lee diye seslendiğinde golü attı.
  • istanbul'daki kurtarıcım. o olmasa ne konser görürdüm, ne de yerini bulabilirdim. yalnız izlemek zorunda falan da kalabilirdim. görüştüğümüz süre içerisinde yeri geldi korudu kolladı, sırf metroya yetiştirebilmek için koşturdu, yemedi yedirdi, içmedi içirdi.*iyi niyetli melek gibin insan, buradan teşekkürlerimi tekrar iletiyorum.
  • yardımsever bi insan. takdir edilesi.
hesabın var mı? giriş yap