• seviyeli tutulduğu sürece ve abartılmadığı sürece, güzel bir eleştiridir. ntvspor'un da özeleştiri yapması için faydalı olabilir. "beğenmeyen izlemesin" demek ntv'nin üslubu olmadığından, ntvspor'u her fırsatta dost bilen futbol ve diğer spor severlerin bu teklife pek sıcak bakacağını da sanmam.
  • "begenmeyen izlemesin" gerizekaliligi ile tepki gordukce, bu tur ele$tiriler asla amacina ula$mayacaktir. insanlar rahatsiz olmu$ kendilerince tepki gosteriyorlar ama "begenmeyen izlemesin" diye atlayanlara ne oluyor anlami$ degilim. acayip bi rahatsizlik.
  • güzel bir twitter protestosu. smt_ adlı kişi süper bir yorumda bulunmuş:
    "ntvspor ispanya ligi'ni veriyor.daha ne istiyonuz yaeee" diyenler var. ee akp'de kömür yardımı yapıyor, muhalefet etme o zaman.
  • % 100 haklı protesto.

ben sizi bir önceki protestodan sonra uyarmıştım, taraflı yayın yapmayın bu işin sonunda zararlı siz çıkarsınız demiştim. ne acıdır ki yine aynı noktaya getirdiniz olayı. neden; çünkü kafalar değişmedi. hala "bir alex değil" leri dinliyoruz. he, tırrik sen kimsin de böyle konuşuyorsun falan diyorsanız; türkiyenin en fazla taraftarına sahip kulübüne gönül vermiş biriyim. ntvspor'a nacizane tavsiyem: (yine-yeniden) ticaret yapan insanların akıllı olması lazım o yüzden akıllı olun.

her seferinde tepkinin daha kısa sürede yoğunlaştığını ve artarak devam ettiğine de dikkatinizi çekmek isterim.
  • sözlükte sabahların sultanı, izdivac gibi programların fanlarını görmemize vesile olmuş olay. zira ' istemiyosan kanalı değiştir kaardişimm' tadındaki yorumlar başka bir kitleden ve algıdan çıkmaz!

burda problemin ne oldugu hala net olarak ortaya konulmus gibi görünmüyor, yani insanları rahatsız eden fenerbahçe spor klübünün ntvspor tarafından empoze edilmesiyse bunu fb yi karıstırmadan(?) bizi daha adil kişilerle ve programlarla tartışın, yoksa hiç konusmayın denmesi daha bir mantıklı geliyor sanki. ha bu arada bonus

http://www.cezasahasi.net/…ahce-program-baslad.html
  • http://twitpic.com/5bkewc

şimdi düzeltip yerine "seride durum 3-2'ye geldi" yazmışlar.
  • selçuk inan için yaptıkları sıkma haberlerden sonra yeniden başlatılması gereken kampanya.

şu haberi yaparken yazdığınız rakamları sizin mantığınız aldı mı hiç? bir de imkb'ye bildirildi demişler. gecenin yarısında ne imkb'si?

http://www.ntvspor.net/…e-selcuk-inan-galatasarayda
  • (bkz: 6 milyon euro)
  • açıkcası beni asıl rahatsız eden kısmı fenerbahçe lehine / ağırlıklı (tartışılır ) veya diğer takımlar aleyhine yapılan yayınlar değil. esas irite edici husus ntvspor'un yayın kalitesidir. sorun; belli bi seviyenin üstünde olan ve yazar /yorumculuğu meslek olarak gören insanlara istenen ücretlerin ödenmemesi mi? ( rıdvan dilmen'in aldığı iddaa edilen miktar doğru ise bu çok absürt kalır ) yoksa alanında tekel olmanın verdiği rahatlık mı esas problem bilemiyorum. ama şu bi gerçek ki rahmetli kenan onuk'un ardından, okay karacan ile yolların ayrılması ve müdürlüğe fuat akdağ'ın geçmesinden mütevellit ntvspor yayınlarında kalite bazında dibe doğru çöküş devam etmekte.

yanlış da anlaşılmasın lütfen , şahsen 4-4-2 lerin, sistemlerin havada uçuştuğu programların da hastası değilim. yeri gelsin muhabbet de olsun, yeri gelsin işin ekonomisi de tartışılsın ama yeterki bu tarz programlar kendini dinletebilen , keyif veren dolu insanlarla yapılsın. mesela paf takımları ile ilgili, içinde eğlence konsepti de olan bi program yapılsa, tanısak ordaki gençleri. hangi klüp yöneticisi bundan memnun olmaz da izin vermez. futbol'un içinde öyle geri dönüş, öyle dibe vuruş hikayeleri var ki .. neyse

netice olarak ben bu kanalı artık sadece nba maçları esnasında ve bir de yenilsen de yensen de olduğu zaman açıyorum(bu arada o programında yok haberdi yok reklamdı 80 kez uzun aralar vererek izleyiciyi yorduğunu da ekleyeyim). umarım mustafa doğan, sergen yalçın da bi gün denk gelir de izler ordaki adamları.

hani hep güntekin'cim soruyo ya. yok milan da böyle , yok hollanda affelay'i barcelona'ya sattı.. biz niye yapamıyoruz niye niye niye diye. işte aynı sikik sorgusal tavrı ntvspor için bekliyorum bende.
hesabın var mı? giriş yap