• -zolti maça gidiyoruz haberin olsun.

+ oo karşim tamam tabii ki de.

(maç sabahı)

+ karşim benim programım biraz dolu ya maç yalan :))))))))))).

( bi hafta sonra)

- abi akşam buluşalım mı?

+ başkanım benim program biraz şey şu ara ya, söz vermiim :))))))))))))

çok sinirliyim :@
  • bilen bilir, kendisi tribünlere ara vermişti.

kendisinin samiyen sokakta tek başına 4 kişiye dalması, dönerleri çekip izmit otoyolunda bi minibüsü kovalaması, inönü truvası ekibinden olması, van deplasmanlarında yaptığı giderler efsanedir.

neyse sonuç olarak kendisi tribünlere elazığ maçında büyük boy tadım japon çekirdeği ile geri dönüyor.

"başkan, pfftt, bu stoç hiç topa hamle yapmıyo pfft, hocanın bi şey yapması lazım pftttt"
  • 09.12.2012 pazar günü saat 17.30'da sevenleriyle nazlı'da buluşacak olan isim.
  • veda partime kalbi gibi ak gömleğiyle gelmiş, gözleri doldurmuştur.
  • adı hans ve saçları sarı olup dilenilecek bir takımda -mümkünse dortmund ya da leverkusen- sol bek oynayıp dizi oyuncusu sevgilisiyle mutluluğa adım atması gerekirken her gün avcılara okumaya gidiyor.
    adaletini skiim dünya
  • yeni sezonda joachim löw'ün yardımcısı olacak dortmund doğumlu sol bek.
    melih eskinazi'den sonra tanışmayı istediğim ikinci kişi. üçüncü de emma watson
  • factory destekli, madchester ekolunun hatri sayilir gruplarindandir. bir happy mondays ya da stone roses kadar ismini duyurmus olmasa da 1996 senesinde dagilana kadar yaptiklari 3 albumle hacienda'yi bir hayli mesgul etmesini bilmistir. en meshur parcasi shall we take a trip, icerdigi -adi uzerinde-uyusturucu referansindan oturu radyolardan banlanmistir amma velakin hit olmaktan da geri durmamistir.
  • her zamanki gibi x factor ile arabesk gecelerden birindeyiz. üzülmeye üzülüyoruz. konu konuyu açtı. abi zoltan müthiş adam ya, çok seviyorum. görüştün mü, nasıl biri diye sordum. arkada fonda atilla kaya, sus çalıyor.

melek yüzlü şeytan x factor'ün dediğine göre northside = visibilia ex invisibilibus. bana benzediği için sevindim ama sevindiğim kadar da üzüldüm. bu adamın üzülmeye hakkı yok benim gibi amına koyayım. inşallah bir gün bir yerde yollarımız keşisir de, cem erman'ın nur yüzünü birlikte görürüz.

başkan bu arada stuttgart ne alaka?
  • her ne kadar kabul etmese de son derece kabiliyetli, harika yeteneklerinin ani bir uyanışla gün ışığına çıkacağına inandığım yazar. arkadaşım bir insan paint kullanarak vermek istediği mesajı bu kadar rahat verebilir mi yahu? o surat ifadeleri... bir dakika şarap açayıp fular takmaya gidiyorum.

(...)

evet ne diyordum? heh reklam. içim acıyor konuşamayacağım... alksjdklasd
  • kendini özleten yazar. sonunda aramıza dönüşüyle paskalya bayramı havası var sözlükte, en azından benim için.
hesabın var mı? giriş yap