• kadın her yerde kadındır. sabah akşam az gelişmiş ülke ırkçılığı yapıp kadını kategorilere ayıran ve tam da bu kategoriye ayırmanın kadına şiddeti sakladığını ya da pozitivist bir meşrulaştırmaya gittiğini göremeyen ekşinin batıcı zihin taşeronları oturup hallerine ağlasın.

http://www.newsinenglish.no/…surprised-researchers/

gelen uyarılar üzerine edit, (bkz: #32488691)
  • ellerini kremleyen norveçli balıkçıların işidir.
  • tamamen tecavüz tanımından ve kayıt altına alınabilmesinden kaynaklanmaktadır.

örneğin, isveç'te bir kadın istemiyorum dediği anda devamı tecavüz sayılır. hangi durumda olursan ol farketmez.

(bkz: isveç'in tecavüz vakalarında birinci olması)

edit: gelen mesajlar nedeni ile entry'min yanlış anlaşıldığını sanıyorum: türkiye isveç'in tecavüz tanımını uygulasa ve kadınlarımız şikayet etmede biraz daha cesaretli olsalar, bizim oran daha yüksek çıkar.
  • eşiyle birlikte olmak istememesine rağmen birlikte olmaya zorlanan kadının da tecavüz mağduru olduğu ülkeyle, tecevüzcüsüyle evlenilmesi durumunda hukuki sorumluluğun ortadan kalktığı ülkenin istatistiksel karşılaştırmasına sebebiyet veren haber.
  • norveç'te alkol almak cinsel ilişkiye rıza göstermek anlamına gelmediği için ortaya çıkan istatistiksel durum.

alkol varsa ‘rıza’ da var
  • kayırdığım devletleri aklama çabasıyla norveç'teki iğrençlikleri öne sürüp, "ama bunlar çok sever azizim oraları, oralarda yaşamak isterler. hal böyleyken laf ederler mii aaa" siksiği yapmamı sağlayan olay.

aynaya baktığımda 4 göz 4 kulak 2 burun falan görsem şaşırmayacağım artık.

not: resident evil yaratık kayıtları başladığında haber verin. başvurayım.
  • islam ülkelerindeki gibi tecavüze uğrayanın tecavüz eden hayvanla evlendirilmediği ya da tecavüze uğrayan kızın ailesi tarafından katledilmediği için müslümanalar tarafından norveç'in ayıplanmasına hatta ahlaksızlıkla suçlanmasına neden olan durumdur.

hırsızlık, tecavüz gibi suçlar malum bu ülkemizdeki "müslümanlar" tarafından çok kolay meşrulaştırılmaktadır ama neyseki bazı müslüman ülkelerdeki gibi islam alimleri çıkıp "ölmüş kadınla cinsel ilişki kurulabilir" gibi fetva verilmiyor ülkemizde en azından türkiye'de cenazeden önce "ben ölmüş eşimle cinsel ilişkiye girmek istiyorum" diyenleri duymadık, henüz !
  • sabah sabah benzer birkaç başlıkla birlikte tecavüz lobisini akla getiren başlıktır.

amaç ne anlamadım ki, şekil şartları öyle ya da böyle herhangi bir yerde 10 kadından 10'u tecavüze uğrasa tecavüz sıradan bir fiil mi olacak?

kurtulun artık şu cinsel kökenli psikolojik rahatsızlıklarınızdan arkadaşım, gerekiyorsa profesyonel yardım alın, yazık size ya...
hesabın var mı? giriş yap