• sesli güldürmüş olaydır.

bu yüzden hapse girse içerdekilere olayı nasıl açıklayacak adam onu merak ediyorum.

- sen neden yatıyorsun?
    +adam yaralama.
    +abi sen neden yatıyorsun?
    -snnmnkym.
  • aidatını ödemediği için kendisini icraya veren yöneticiden intikam almak isteyen iş yeri sahibinin başvurduğu ilginç yöntem.

haber şöyle:

ödemesini banka havalesiyle yapan iş yeri sahibi, dekontun açıklama kısmına şifreli şekilde hakaret yazdı, ticaret merkezi sahibi şifreyi çözünce savcılık dava açtı.

güleyim mi ağlayayım mı bilemedim:

http://www.hurriyet.com.tr/…l-hapis-istemi-40266150
  • ''nursan senin *mına koyum mithat sen bir *rospu çocuğusun''

şifreyi çözdüm amk.

bu ne lan adam destan yazmış resmen.
  • 8,85409018331452e+40'ta 1 ihtimalle yan yana gelebilecek harflerle 8,85409018331452e+40'ta 1 ihtimalle alınabilecek bir ceza alınmış. bu cezayı almayı hak eden arkadaşı azminden dolayı kutlamaktan başka bir şey kalmıyor elimizde.
  • nnskymbnmdklmglmşt.
  • (bkz: vatandaşı olmasak eğlenceli ülke aslında)

sesli güldüm yalnız :)
  • "banka havalesiyle kriptolu hakaret" şeklinde tanımlanmış olay.

"perpa ticaret merkezi yönetim kurulu başkanı mithat y. ve avukatı nurcan c., şifreyi çözer çözmez soluğu savcılıkta aldı."

şeklinde gelişmiş.

sanki mizah dergisi okuyoruz. olayın kendisi ayrı komedi, sunuş ayrı komedi. gerçi başka nasıl sunacaksın?
  • ya bunun aynisini dort gun once yaptim. kahkaha attim simdi gorunce boyle bir seyi. hahahaha dekontu bulup cikardim: http://i.hizliresim.com/axoyld.jpg

turkiye'de ya da bir turk'e karsi olsa boyle yazamazdim tabii.

benim yasadigim yerden bagimsiz olarak, bir gartenhaus'um var ama bu bahcenin de kurallari var iste surekli temiz tutmalisin, yan bahcelerle uyumlu olmali vs. ben de arkadaslari toplayip gidiyorum sadece eglenmeye. arada yolum duserse anca temizliyorum ya da birkac ayda bir bahcivan tutup gonderiyorum halletsin diye.

birkac aydir islerin yogunlugundan firsat bulamadim. bunlar da 50 euro ceza kesmis bana. sinirlendim cunku temizlemistim. neymis duzgun temizlememisim ahah bir de onlarin nizami olculerine uyacagim. neyse ben de cezayi gonderirken adimi falan yazip sonuna "aq" koydum. azicik icim sogudu.

soran olursa "alle grüßen" anlaminda yazmistim ben onu derim diye dusundum bir de aksjdjsh. "saygilarimla" gibi bi anlami var.
  • (bkz: inci dekont)
  • (bkz: intimissimi)
hesabın var mı? giriş yap