• kaliteli ambalajı ve lezzetli tadına rağmen 0.6 avro gibi çok düşük bir fiyattan satılıyor olması sevindiricidir. almanya'ya seyahat edenlerin 20-30 paket alması ve dönüşte eşe dosta dağıtması sevaptır.
  • nussknacker'in hısmı olan gıda maddesi. böylesine ucuz bir şeyin bu kadar güzel olması nadirdir.
  • almanya'da oturan halamı sevme sebeplerimden biridir. kocaman fındıkları ise ayrı bir lezzet katar bu nadide çikolataya. her sene bir kere yemek acı olsa da; özlenendir.
  • yılların nussknacker fanı olarak adını ilk defa geçen hafta duyduğumdan ve duyuş şeklimden dolayı nussknacker çakması olarak olduğunu düşündüğüm çikolata.

ha bana göre nussknacker bi adım önde ama yorumlara bakılırsa düşüncelerimi tartmam gerekli.

• nezdimde milka felan afedersiniz ama b.ktur bunun yaninda. galiba bir paketini acip bitirene kadar yiyebildigim tek cikolata. turkiye de bilumum ciks markette paketi 5-10 tl arasi satilir.
  • aldi süd'de 55 cente satılmakta olan çikolatadır efendim. 100 gramdır.

bunun tadı güzeldir. ama daha iyi bir çikolata için 200 gramını 99 cente alabileceğiniz bellarom çikolatalarını öneririm.

bellarom, en yakın lidl'lerde, büfelerde ve bilimum işportacılarda.
  • dünyanın en güzel tatlarınan biri benim için. bizde neden bu kadar pahalıya daha az fındıklı çikolatalar var anlayamıyorum.

sanırım ülkelerin gelişmişlik seviyesi çikolatanın içindeki fındık taneleriyle doğru orantılı.
  • birileri yurtdışından dönüşte alıp bana yollasa çok mutlu olacağım çikolatadır. *
  • sanılanın aksine nussknacker'dan isim dışında bir farklılığı olmayan çikolata. aynı fabrikadan çıkıyor olup farklı aldi marketlerinde farklı isimlerle satılmaktadır. aldi nord'da nussbeisser satılmaktayken, aldi süd'de nussknacker satılmaktadır.
  • her ısırığın bir zevk şöleni yarattığı çikolatadır..
    gecenlerde bir arkadaşın evinde gecenin sonlarına doğru çikolata krizine girildikden sonra buzdolabında görünce bana unutulmaz anlar yaşatmışdır ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap