• herif ad-soyad-plaka ile nick almış amk ne bekliyorsunuz.
  • "ogün, bugünkü kur ne kardeşim" şeklinde hakkında çeşitli şakalar komiklikler yapılmış mıdır acaba diye düşündüğüm kişi
  • ön edit: siz aşağıda yağlayan ballayan yazılara bakmayın, başlığın ilk hali bile reklamdı aşağıdaki diğer entrylerden anlayabilirsiniz. ben doktor olmadığım için adamı kötüleyecek bir sebebim de yok, ben tamamen çocuğumla yaşadığım tecrübemi paylaşıyorum, yorum sizin. ayrıca aşağıda yazdığım kibarca ifadesini biraz açayım madem. bizden sonra başka bir çocuk ile ilgilenirken biz de yan odada kan vermeye çalışıyorduk, muayene esnasında çocuk çok ağlayıp kustuğu için ilk önce sakinleştirelim sonra kan alın dedik yanında çalışanlar nedense ağlayan çocuktan hemen kan almak istediler, biz hemen hallederiz dediler ama beceremediler 3 veya 4. denemede de damar bulamadılar, çocuk bu süreçte hiç susmadığı için de eşim tepki gösterdi ve çocuğu bırakmalarını kan verme işini daha sonra yaptıracağımızı söyledi, doktor beyde muayene odasının kapısını açarak bizim olduğumuz tarafa bırakın başka yerde aldırsınlar diye bağırdı, içeride olan bitenden bile haberi yoktu bence. alın size olayın arkaplanı, siz reklamlara devam edebilirsiniz.

kesinlikle ve kesinlikle önermediğim bir doktor. çocuğumu 10 aylıkken götürdüm, muayene ederken o kadar ağlattılarki çocuk her yere kustu. onun peşine bir de kan almaya çalıştılar onu da beceremediler, yanında çalışanların saygısızlığına bu doktor da destek çıktı ve "kibarca" kanı başka yerde aldırmamızı söyledi. senin yanındakilerin becereksiz. yazmayacaktım ama başlık karşıma çıkınca kendimi tutamadım
  • başlığı açanı ve diğer entry'leri yazanları bilmem. diyeceğim şudur: ogün abiyle birlikte çalışarak sadece 1 gün bile geçirince, insanların onun yanından ne kadar mutlu ayrıldıklarına inanamayıp ogün abiye hayran kalmıştım. içeri giren 20 ailenin 20'si de mutlu ve aile ortamında hissediyordu kendini. çocuklara ve ebeveynlere yaklaşım konusunda gerçekten örnek alınacak biridir.

yardımcı olamayacağı çocuklar için "bilmiyorum" demeyi bilir. normal imkanlarınızla yakın zamanlara asla randevu alamayacağınız ilgili hocalarımıza, sizi (eğer ihtiyacınız varsa) birebir kontakt kurarak sevk eder. yardımcı olamadığı hastalardan ücret almadığını da çokça örnekten biliyorum. hatta "üçün beşin peşine düşmek yerine insanların sorununu çözmeye çalış. bunu yaparsan insanlar zaten sana gelir" minvalinde bir nasihat vermişti bana, haklıydı da. bu yazdıklarımın hepsiyle ilgili anılarım mevcuttur dm kutum da açık yeşillendirebilirsiniz.

hacettepe pediatri uzmanlığı diplomasına sahiptir ki bu diplomayı neden özel olarak yazdığımı, bu diplomanın ne demek olduğunu hekim arkadaşlar daha iyi anlayacaktır. yukarıda anlatılan ve arkaplanı aydınlatılmamış olaylara salık vermemenizi tavsiye ederim. gidin bir gün sadece merhaba diyin, tanışmak istediğinizi söyleyin çocuğunuzla beraber. 5 dakikalık sohbette bile içiniz kendisine çok ısınacak göreceksiniz. ısınırsa da ısınmazsa da dm kutum açık....

yaptığı işle, etik değerleriyle bana örnek olmuş bir hekimdir. buradaki yorumları çok şanssız ve açıkçası oldukça da yersiz bulduğumu söylemeliyim. bu ülkedeki örnek alınması gereken hekimlerden biridir ogün kurne, iyi ki de vardır.

tanım: maidan'da özel muayenehanesinde hizmet veren bir çocuk hastalıkları ve allerjik hastalıklar uzmanı hekimdir.
  • altı yaşındaki bebemin geniz eti ve bademcik ameliyatına rağmen geçmeyen burun tıkanıklığı ve horlama sorununu ve yıllardır müzdarip olduğumuz boğaz enfeksiyonunu üç ayda tedavi etmiş süper doktor.
hesabın var mı? giriş yap