• acı hayatın kötü adamı. bir insan bu kadar mı kötü kötü adam olur. aralara sarı serpiştirilmiş saçlarıyla playboy imajı hiç gitmemiş,ses tonu tipine hiç olmamış, bakışlar, tavırlar, gülümseme filan her biri birbirinden beter. bir animasyonel çöp adam koysalardı diziye daha hoş dururdu sanırım.
  • avusturya'da mike galeli olarak ün yapmış, aslen fotomodel olan yeni oyuncu.

1989 da avusturya'nın vorarlberg eyaletinde erkek güzeli seçilmiş.
    ayrıca podyum tanıtımlarında da yer alan başarılı ve profesyonel bir manken.
    ebru gündes ve petek dincöz' ün kliplerinde oynamış.

türkiye'deki okullu oyuncuların "çok mu aramış osman sınav bu mankeni"
    diye asabiyet yaptıkları adam.

şurda ikamet ediyor: http://mikegaleli.com/
  • osman sinav'in her dizide bir kotu oyuncu kesfetme politikasinin verdigi son meyvedir.

bir onceki icin (bkz: polat alemdar).
  • otuzkusur bolumde kendini bir nebze gelistirememis olmasiyla dikkat ceken bir adam.

modelmis, eh belli, eli yuzu duzgun bir arkadas; ama o kadar. oyunculugu dizinin dekorunda kullanilan bir cok bitkiden daha zayif, daha yalan dolan...

necati sasmaz'i bile gozumde marlon brando yapmis bir adam yahu, otesi var mi...

(bkz: tema vakfinin ilgilenmesi gereken artist)
  • arada sırada mecbur kalırsa acı hayat izleyen birisi olarak, hayatımda bir yapımda bu kadar önemli bir rolde olup da bu kadar kötü oynayan birisini daha görmedim. osman sınavın size bu yaraşır diyerek oyuncuya bilerek kötü oynamasını tembihlediğini düşünüyordum. geçen gün kanalları dolaşırken bir magazin programındaki röportajına denk geldim. o kısa röportajını izledikten sonra ikna oldum ki evet adam rol yapmıyormuş, daha doğrusu rol yapmaya çalışıyormuş *. beynim sıkıştı, yazamaz oldum, özetle kötü oyuncu.
  • sokaktan geçen bir adamı alsan, şu rolde oynatsan; sufle ile bile bu adamdan daha iyi rol yapar. nedir bu yahu? bir osman sınav şakası mı? görmüştüm ama bu kadar kötüsünü hiç görmemiştim. kötü oyuncu değil sadece kötü.
  • an itibariyle levent te bir cafe de bir firmaya kendi markasina ait cep telefonu kilifi modelleri gostererek satis yapmaya calisan asil isim oyunculuk diye lafa giren degisik bir insan. oyunculugunu bilmem ama satis konusunda iyi gorunuyo. yalniz turkcesi biraz bozuk
  • an itibariyle mike galeli nickname ile miss austria isimli yarismada jüri üyeligi yapmakta olan looser
  • gizli yüzler'de rol alan aktör.
hesabın var mı? giriş yap