• zekai tahir burak doğumevinde çalışan uzman kadın doğumcu. aynı zamanda tusem dersanesinde kadın doğum derslerine giren hocamız. offline salonunda birisi ders dinlerken aniden kahkaha atmaya başlıyor ise oktay hocanın dersini dinliyor deriz. çok iyi hocadır vesselam.
  • annesinin sözü "erkeğin çirkini yoktur!"
  • umarım çevresindeki asistanlar, iş arkadaşları, personeli, hastaları kıymetini ve ne kadar şanslı olduklarını biliyorlardır.
  • kendisi için 9 kasım 2014 pınar karşıyaka fenerbahçe ülker maçına gitmediğim efsane kadın doğumcu. yerine başka biri olsa hiç affetmezdim.
  • kendisini ankara tusemden tanıdığımız, anlattığı dersler kadar hastalara yaklaşımı da mükemmel olan, gebelik takibi için kendisini tecih ettiğimiz kadın doğum uzmanı meslektaşımız.
    acıbadem altunizade hastanesinde çalışmaktadır.
  • tusemin duayen kadın doğumcu hocasıdır. neşeli, babacan ve alçak gönüllüdür. kendi tus başarısından fazla bahsetmez ancak tus 3.lüğü vardır. muzip mizacı sayesinde dersleri hep çok eğlenceli geçer. alanına çok hakim olduğu için dersin kontrolü sürekli elindedir ve nerede konuyu dağıtması nerede ara vermesi gerektiğini çok iyi bilir. öğrencilerini sadece para kazanma aracı olarak görmez ve öğrencilerinin gerçekten başarılı olmalarını ister, bunun için fazladan efor sarf eder.
  • efsane bi insandır, dersine katılma fırsatım olmuştu, saat 9 da başlamış ve saat 6 ya kadar anlatmış olmasına rağmen o saatler dakikalar gibi hızlı geçmişti. hayır sanki ders anlatmıyor da stand up yapıyor adam
  • tusem dershanesi kadın doğum dersleri sayesinde tanıdığım mükemmel hocadır. korona dönemine denk geldiğimiz için maalesef canlı dinleyemedim offlineları ile yetindik. hayata dair çok güzel tecrübeleri var bunları konu aralarına sıkıştırıp öğrenciyi rahatlatmayı seviyor . iyi ki tus var da kendisini tanıdık. tusu keyifli hale getirmiştir. işinin ehlidir, internetten araştırdığım kadarıyla dalında büyük başarılara imza atmış. umarım seneye pandemiden kurturuluruz da canlı dinleme imkanına sahip olurum.
  • geçen sene tanıdım offlinelardan ama özel anılarını hayat tecrübelerini hep kesiyordu diye bu yıl olacak canlı dersleri bekledim. koronanın bana çok kazığı oldu ama bu adamı canlı dinleme hakkımı elimden alması harbiden beni üzüyor. korona allah belanı versin senin. adam hem işi biliyor hem eğlendiriyor hem de geleceğe hazırlıyor. monoton slayt okuyan hocalara göre mükemmel slaytları var. cinsel yolla bulaşan hastalıklar slaytı favorimdir. bir tane de sözünü yazayım son olarak. kan transfüzyonu evlilik gibidir. gerekmiyorsa yapılmamalıdır mümkünse bir tane yapılmalıdır hatta daha mümkünse hiç yapılmamalıdır.
  • tus kampında tanıdım. şu an ders anlatıyor.
    keşke daha önce tanısaymışım üzgünüm hocam.
hesabın var mı? giriş yap