• eğer bi gün gerçekle$irse beni ve istanbuldaki tüm müzikseverleri co$turacak etkinlik.
    canli canli bir trouble veya in my place dinlemenin tadi hicbi$eyde yoktur.
  • the scientist çalarlarsa birilerinin** ağlamaktan hastaaneye kaldırılma olasılığı yüksek olcak olan konser.
  • şu zamanlarda uzak bir olasılık.çünkü daha yeni paranın amına koymaya başladılar * .paraları bittikten sonra neden olmasın dedirten aktivite.göt olmak istemez miyim,isterim tabi o ayrı.
  • (bkz: coldplay)(bkz: chris martin)
  • birgün gerçekleşirse (ki bunun pek yakında olacağını sanmıyorum malesef) ve ben kaçırırsam kafamı duvarlara vurmakla yetinmeyeceğim aktivite. of off canım çekti şimdi.
  • gywneth paltrow bacimiz duydugumuza gore grubun vokalisti olan kocasina muzik konusunda kisitlamalar getirmis. daha bir evinin erkegi olmasini istiyormus. durum buyken yakin zamanda pek olasi gorunmuyor boyle bir konser
  • artık olmalı!!
  • coldplay'in viva la vida turunu daha dün bitirdiği düşünülürse, ortalıkta yeni bir album olmadığı sürece, uzun bir süredir görünürde olmayacak olan konserdir.

olduğu takdirde ise ortalığın yıkılması ve coldplay'in "iyi ki bu adamları bu kadar bekletmişiz" şeklinde bir tepki vermesi çok muhtemeldir ki istabul seyircisi kendilerine artık çok açtır ve o konsere gelecek olan kitle coldplay'ı bağrına basmış, her şarkıyı kafasına kazımış bir kalabalıktan ibaret olacaktır.

oysa londra'da durum böyle değildir. kendileri ne kadar londra çıkışlı olsa da londra konserlerine gelen seyirciyi oluşturan kitlenin azımsanmayacak bir kısmı "aa bu akşam da coldplay çalıyormuş, hadi gidelim" diyen turist, amca, teyze veya "hadi bir de coldplay görelim" diyen ama coldplay'i pek tanımayan, gözlem yapan müzik sever izleyicinden ibarettir. dolayısıyla adamlar şovunu bir güzel yapar ama seyirci ile arada pek bir iletişim yoktur. ama yine de bir sene de 5 kere konser verir, ve toplamda yaklaşık 250.000 seyirci ile her konserde biletler tükenir.

olası bu konser kendileri için de güzel bir deneyim olacaktır ki profosyonel şovlarının dışında yine seneler öncesine gitmiş gibi olacaklar, seyirci ile hep bir ağızdan söylemenin ve bütünleşmenin ne olduğunu hatırlayacakdır. bunun yaşanmış benzer bir örneği için:

(bkz: 8 kasım 2002 dream theater istanbul konseri).. hiç unutmuyorum o adamların suratlarındaki o ifadeyi
  • ulan coldplay şu nadide şehirde bir konser vermeden müziği bırakma gözünü seveyim.swallowed in the seayi istanbul'da söylemek bir başka olur hem haydi göreyim sizi aslan parçaları!
hesabın var mı? giriş yap