• belki askerimizi şehit etmeye çalışan birinin cesedini toplamak için vakit ayırmaya bile gerek yok... sonuçta cesede bile patlayıcı düzeneği kurabilen bir bozuk zihniyet o yüzden geberdiği yerde bırakmak en iyisi.

edit: başlığı açan kişi entrisini silmiş.
  • bez torbanın maliyetini düşününce üzüldüğüm olaydır. çöp poşeti yokmuydu da bunu ziyan ettiniz.
    bu leşleri ailesine teslim etmek için yapılan masrafların tümü israftır. gebertildikkeri noktada bırakın kurt, kuş nasiplensin.
  • terörün lanet bir sorun olduğu husunda ekşisözlük yazarlarının aynı fikirde toplanabilmesini olumlu buluyorum. başka da hiç bir konuda hemfikir olunduğuna şahit olmadım. umarım örnekleri çoğalır bu fikir birliğinin.
  • yanlış harekettir. keşke siyah çöp poşetine koyup da öyle verselerdi.
  • 90'lı yılların gazetecilerinin yüzlerine söylenmiş çok güzel bir laf vardır!

“ben askerlere siz fotoğraf çekeceksiniz diye leş toplatmam. anaları, babaları bu çocukları buraya leş toplamaya göndermedi”.

(bkz: osman pamukoğlu)
  • mal misiniz yoksa mal taklidi mi yapıyorsunuz bilmiyorum. devlet torbayla dahi olsa ailesine gömecek birşey vermiş, büyüklük göstermiştir. bana kalsa o bile verilmemeli. bırak çürüsün öldüğü yerde.
  • hiç de içim parçalanmıyor. üzüldüğüm tek şey, o torba muhtemelen bizim vergilerimizle alınıyor. parası ailesinden tahsil edilmeli.

bok yoluna gitmiş bir teröriste de duyar kasmazsınız yahu..
  • küfür yemek amacıyla açılan bir başlık sanırım.
    türk devleti yine her zamanki gibi merhametli davranmış. daha gaddar olmalıyız.
  • devletime saygım arttı
  • nasıl teslim edilmesi gerektiğini anlayamadığım durum.belki bombayla parçalanmış,belki açık arazide veya toprak altında yıllarca kalmış.devlet ne yapmalıydı orasını anlayamadım.tabuta koysa yine poşet içinde konulması gerekirdi ki ele kemikler gelmesin diye kutuya konulması daha mantıklı.
hesabın var mı? giriş yap