• kelime-i şehadet tabii ki.
  • bir dahakine kaplumbağa olacağım
  • daha heineken içecektim

edit: yani bir tane daha
  • evlatlarım birbirinize sıkı sıkı sarılın , bayramlarınızı birlikte geçirin çocuklarınıza iyi bir gelecek kurmadan,onları asla onları dünyaya getirmeyin, hayatınızı birbirinizi severek ve birbirinize yardım ederek geçirin,bir de bayramları mezarıma dikeceğiniz ağaçları ve güzel çiçekleri sulamaya gelin ,beni unutmayın unutturmayın ,unutursanız yüreğiniz kurumasın tabiki de :) haydi beni orada bekleyenlere selamınızı iletirim izin alabilirsem ziyaretinize gelirim sık sık, korkmayın tamam mı ,hepinizi öpüyorum, ölcem diye söyledim ama ölmezsem yarın bir daha gelin söyliceklerim bitmedi.
    oğlum çıkmadan buzdolabından bir tane bomonti versene üsttekilerden olsun alttakiler daha yeni koydum sıcaktır. hadi gidin yalnızlığımla beni rahat bırakın hergeleler. bu arada o hayırsız ananıza söyleyin gider gitmez onu da yanıma aldırmak için elimden geleni yapcam , gelecekteki hayırsız olacağına inandığım eşim ve en çok seveceğime inandığım çocuklarıma itafen :))
  • akşam üzerinden beri düşünüp duruyorum. yerle yeksan olduğum bir kaç satır beni de birşeyler karalamaya zorladı.
    veda edeceğim insanlar bir elin parmaklarını geçmez oysa...
    ancak nasıl veda edeceğimi bilemiyorum bile...

kime ne yazsam, ne söylesem, kendimden bir parça armağan etsem...

mektup yazsam yada... ama öyle bir anda herkese uygun cümleleri nasıl kuracağım?

helallik istesem?

bedenim aranızdan ayrılsa bile ruhum bir yerlerde hep sizinle desem?

önemli olacak mı acaba söylediklerim onlar için... beni darmadağın eden 3 4 satır gibi yazacağım kısacık not onları da darmadağın ederse... el yazıma gözyaşlarımı karıştırmadan (annem başarısız olmuştu bu konuda) nasıl kelimeleri yazmayı becereğim bilemiyorum bile...
  • bana ayrılan sürenin sonuna geldim..
  • 'koskoca dünyaya bir beni sığdıramadınız'
    derdim sanırım
  • game ower
  • van gogh kendisini vurduktan sonra ölmeden önce şu acı cümleyi kurmuştur:

"herkes kurtuluyor benden, ben de kurtuluyorum bu dünyadan. bir cehennemde yaşadım, gittiğim yer daha kötü olamaz”

belki, şu an buğday tarlasında güneşe bakarak huzurun resmini çiziyordursun. gittiğin yer ışık olsun gogh.
  • "demek böyle bir hismiş"
hesabın var mı? giriş yap