• şu hareket emre belözoğlu na yapılsa diyenler önce emre ile ömer bayram in futbolculuk efendiliğini karşılaştırsın
  • sarı kartlık tokadı da gördük eee ne de olsa fenerasyon var.
  • jailson niye 8 mac ceza aldı ulan o zaman 6222 çocukları? ulan bu galatasaray'in arkasında kim var da bu kadar korunup kollaniyor senelerdir? allah belanızı versin sizin.
  • futbolcular hakemlerle çok oynuyor pereira nin sanki kafası koptu hareketlere bak bir beşiktaşlı olarak sarı kartı doğru buluyorum.
  • ulan bir pozisyonu 20 farklı şekilde nasıl yorumlayacak kadar fanatik oluyorsunuz anlamıyorum.

hepimizin lehine/aleyhine hakem hatası oluyor, bugün birine yarın diğerine. neyin tartışmasını yapıp mağdur olmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum. madem çok iyi tuttuğunuz takım hakem makem dinlemeden galip çıkmayı bilir.

amına koduğumun memleketinde her beceriksiz suçu başkasına atıyor, kimse kendine bakmıyor.

ha hareket tokat değil. göğüsten ittirmeye kırmızı kart veriliyor mu? hayır. bu hareket de değil. yok fenerli olsaymış hapse atılırmış, beşiktaşlı olsa idam edilirmişmiş falan.
  • eliyle ittirmiş adam tokat atsa kırmızı net verirdi hoca o pozisyonda ts li oyuncuyada kart verilmesi gerekiyordu tahrik ve temas var ömer bayram a ...
  • erman toroğlu:

erman toroğlu pozisyonu değerlendirirken, "ömer bayram'ın pereira'ya yaptığı hareket sarı kart. hakem doğrusunu yaptı. eğer küfür varsa o ayrı. ama ömer çok saçma iş yaptı orada. okkalı bir tokat atsa atılırdı." ifadelerini kulandı.

rıdvan dilmen:

rıdvan dilmen ise, "ömer bayram'ın pereira'ya tokadı mı var, itmesi var bilemiyorum ama bu atmosferde sarı kartın doğru olduğunu düşünüyorum. kırmızı kart ağır olabilirdi. "
  • gsliler hep ağlıyor ya "hakemler bizi doğruyor. hakemler bize engel oluyor." gördük işte.
  • öncelikle şuna tokat diyen siktirsin gitsin.

o kadar kuvvetli bir futbolcu gerçekten tokat vurmuş olsa, o beklemediği anda gelen tokat ile o orço çingenenin yerden sekip bayılması lazım. fakat ne oluyor orospu karılar gibi ayyy diyip kendini yerlere vuruyor.

mesela marcao çıktı dedi ki golden önce faul var. mesela emre mor çıktı dedi ki bana yapılan penaltıydı. bence de fenerbahçe'ye yapılsa penaltı verilirdi.

bu çingene çıkıp dedi mi bana tokat attılar, sarı ile geçiştirildi? demedi ki zaten ortada tokat yok. hadi işine bak dercesine itti. kaldı ki ömer'in tepkisi hakeme bu orço çingeneye hiçbir şey demedi ki...

bu gerizekalı çingene bu pozisyondan önce taca attığı top galatasaray'a verilince çıldırmıştı. hakeme git var'a bak diye işaret etti ama sarı görmedi.

bu pozisyon kabul edilemez ömer için, fakat burda sus konuşma falan yapan adama sarı ömere sarı verilmeliydi. daha önce saçma hareketleri yüzünden bir sarı daha almalıydı bence perreira. o var hareketi direkt sarı ama sallayan yok.

sıkı durun bomba geliyor perreira sarı kart bile görmeden maçı bitirdi. normalde ihraç edilmeliydi.
  • bu pozisyona trabzonsporlu arkadaşların itiraz etmesini anlarım. sonuçta rakibi kırmızı görebilir ve maçı kazanmak için çok büyük bir avantaj elde edebilir. makul bir düşünce olabilir takımı açısından.

beşiktaşlı arkadaşların veli kavlak'ın pozisyonu ile kıyaslamalarını da anlarım. onlar da bu itme ise veli kavlak'ınki de itmeydi diyebilirler. onlarında kendilerine göre haklı olduğu kısımlar var.

galatasaraylıların, böyle tokat mı olur, git şuradan dercesine ittirdi demesini de anlarım. sonuçta bazı pozisyonlar yavaş çekimde çok hatalı gözükebiliyor.

bazı fenerbahçeli arkadaşların da direkt rakibi olduğu için kırmızı gerekli demelerini de anlarım,

fakat;

emre belözoğlu yapsaydı ile başlayan cümleleri kuranları anlamıyorum. 1 aralık trabzonspor galatasaray maçından sadece 23 saat önce oynanan 30 kasım göztepe fenerbahçe maçında rakibine arkadan tekme atmış, sonra gitmiş hakemi tartaklamış, ikinci yarının başında rakibinin direkt bileğine basmış, penaltı pozisyonundan sonra yine hakemi iyice azarlamış ve en son ceza sahasına giren rakibine çelme takarak düşürmüştür ve bunlardan sadece bir sarı kart görmüştür. bu hareketleri galatasaray'da oynayan seri ve marcao yaparak kırmzı kart gördü. yani emre'nin 70 dakikada yaptığından daha azını üstelik iki kişinin yapmasına rağmen ikisi de kırmızı kart gördü ve hala emre belözoğlu yapsaydı diyorsunuz.

emre yapsaydı muhtemelen rakibinin kırmızı kart göreceği pozisyon.
hesabın var mı? giriş yap