• pelkas, üstüne mesut derken oynayamayacağım diye üzülmemesi gereken arkadaş. zira ileride tam da olması gereken adam (mesut) gelecek inşallah takıma onu izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışsın. bu fırsat kaçmaz.
  • alt yapısından yetiştiği kulübün ortak kaderine razı gelmemesi gereken ve muhtemelen gelmeyecek olan çocuk. 13, 14 yaşından beri pek çok avrupa kulübü tarafından takip edilen bir çocuğa güvenmeyip 35 yaşındaki sosa'yı, pelkas'ı, 3. lig topçusu olamayacak mert hakan'ı alan bir zihniyetten sana kariyer danışmanlığı yapmasını bekleyemezsin. göreceksiniz en çok biz üzüleceğiz bu çocuktan en azından transfer parası kazanmadık diye..
  • fenerbahçe'den ayrılmayı seçmiş futbolcu. sana verilen emeklere üzülüyorum sadece başka bir şeye değil. fiziki açıdan aşırı yetersiz bir oyuncusun. hiçbir ligde o cılızlığınla tekniğini konuşturamazsın. hiçbir lig diyorum bakın hollanda liginde bile bir bok yapamaz.
  • eğer sorun sadece fiziği ise 1 tane özel eğitmen, 1 tane de aşçı ile (kaldı ki avrupa’ya gidiyorsa eğer bunu hemen hemen her kulüp ekip bazlı olarak sağlıyordur) 1 sene sonra şu entry alıntılayıp hayvan gibi bir fizikle bazılarını göt edebilir.

sonuç itibariyle 3 ayaklı tek kollu görme engelli sağır vs değil “cılız” yani halledilebilecek bir durum.

edit: harbiden ekşi sözlük ruh hastası dolu bir ortam. meğer çocuk ayrılmak istiyormuş. verilen tepki “yolun açık olmasın” “umarım başarısız olursun” “allah belanı versin” vs.

utanmasalar öl geber yazacaklar.

bizimkiler de mustafa kapı’ya aynısını yapmıştı.

16-17 yaşındaki çocuğa gence neyse artık şu yaptığınız nedir lan? sözlük sol eğilimli bir ortam olduğu için bilerek bu iki ismi yazıyorum.

madem 16-17 yaşındaki insanlara bu kadar kin besleyebiliyorsunuz. ali ismail korkmaz ve berkin elvan’a niye duyar kasıp göz yaşı döküyorsunuz.

ha o insanların alçakça katledilmesi ha bu çocuklara hakaret küfür ne farkı var?

ruh hastasına bak ya adam takımından gidiyor diye adamın hayatına geleceğine beddua ediyor.

koskoca fenerbahçe kulübü merih gitti diye öldü bitti battı mı? ömer faruk giderse batacak ölecek bitecek mi?

lan düşündükçe aklıma başka şeyler geliyor. türkiye’den siktir olup gitmek için elinden geleni yapacak hayatından vazgeçecek insanlar gelmiş burada adam gidecek diye neler yazıyor. (avrupa’ya gittiğini varsayıyorum)

diğer senaryoda her gün öldük bittik ekmek bulamıyoruz diyen adamlar gelmiş belki de sözleşmedeki rakamı beğenmeyip imza atmayan adama sövüyor. (türkiye’de kalıp başka kulübe 1 tl daha fazla ücretle imza attığını varsayıyorum)
  • oh be sanırım artık kurtuluyoruz bu ömer faruk tantanasından. menajerini de alsın nereye gidiyorsa gitsin baydı artık bu saçmalık. koskoca kulüp işi gücü bırakıp bunun kaprisiyle uğraşıyordu. oynatırsın bir varlık gösteremez, kiralık yollayayım oyna bir yerde dersin gitmek istemez. dandik maçlarda bile varlık gösteremeyen çocuğa her maç süre mi verecekti şampiyonluğa oynayan kulüp? bir genç oyuncu sahada fark yaratıyorsa oynatırsın oynar da gelişir diye değil. bu dünyanın her yerinde böyledir, takıma faydası olmayan genç oyuncuyu kimse oynatmaz. messi 17 yaşında barça'da oynarken fark yaratıyor diye oynuyordu sırf genç diye değil. ömer farukçu kesimin mantığına göre messi'yi kundaktayken oynatmaları lazımdı gelişsin diye. neyse hadi güle güle.
  • fenerbahçe'den ayrılmayı seçmiş genç yetenek.

kendisi hakkında yapılan en iyi yorum ise şu kesinlikle. (bkz: #114271209)
  • bu çocuktan futbolcu olursa, bir daha hayatım boyunca futbolu takip etmeyeceğim. o kadar net konuşuyorum. ortalama bir futbolcu bile olamayacak. recep niyaz'ın aynısı. halı saha topçusu.
  • o fiziğini geliştirmeden hiçbir yerde hiçbirşey olamaz.
    yetenek yetmiyor maalesef,gelip biri biniyor tepene.
    güçlü olman lazım.
    umarız gittiği yerde fizikman geliştirirlerde, birşeyler yapabilir.
    ama yetiştiği yere bu kadar çabuk sırtını dönerek ayıp etmiştir.
  • kendisi komşum olur, geçen haftalarda ali başkan, emre ve acun kendisini evinde ziyaret etti demek ki ikna edememişler.

empati kurunca bir fenerli olarak yanlış yaptığını söyleyemem.

yolu açık olsun
  • barça ve real bile 17 yaşındaki oyunculara şans verirken bizim takımlar aşırı büyük olduğu için kupa maçında bile oynatmıyor. kulüpten ayrılma kararı aldıysa kariyeri için en doğru kararı vermiştir.

dünyanın tanıdığı en büyük potansiyeldeki 2 - 3 oyuncudan birisin, kupa maçında bile 45 dkdan fazla şans verilmiyor, skor alınmış maçlarda bile oyuna alınmiyorsan bu işte suçlu sen degilsindir aga.

fener taraftarı malum zaten fiziği gilistirmili vikvikvik. merih demiral örneğindeki gibi vikvik yapıyorlar.

edit : ayrıca ne oynadı ki aggbii diye zirlayanlara soruyorum fb kariyeri boyunca toplamda 100 dk sahada bulunmuş mudur ve toplamda topla buluşması 4 dk yi gecmis midir belli değil ama adam gelmiş kötü oynadı aggbii fizik agggbiii diye zirliyor. sizle aynı takımı tutmaktan utanıyor lan insan.
hesabın var mı? giriş yap