• favori deyişi "gercekleri tarih yazar tarihide galatasaray / atam izindeyiz" olan insan. (bkz: yonja) bir arkadaşı da o'nun için şöyle yazmış : "playboy olunmaz playboy dogulur lafini gunumuzde doludizgin yasatan onder kardesim"
    oldukça ilgi çekici bir adam olduğuna kanaat getirip web sitesine daldım. resimlerim bölümünde "babam&annem ciragana gitmeden once.jpg" isimli bir fotografa rastladım, peki dedim. iyi eğlenceler.
  • yeşim salkım'ın erkek versiyonu.
  • demet akalın ile evlendikten bir gün sonra acarkent makro market'te levrek alırken gördüğüm kişi idi. düşünmüştüm o zaman neden balayında değil de balık alıyor diye. boşanınca gene cevabını bulamadım. harbi insan evlendikten bir gün sonra neden balık alır?
  • benim barbie bebeğimin bir çakma sevgilisi vardı çin malı, ona benziyor..
  • hürriyet'teki röportajında "ben 300 bin dolara bozuk para gibi bakıyorum. benim hayatımda bu para bozuk para gibiyse düşünün süreyya hanım'ın babasının hayatında nasıldır" diyerek yüzlerde ufak bir tebessüm yaratmış kişidir. ne hoş.
  • eşleriyle nedense hep maddi konularda anlaşamayıp ayrılan kişi. mıdır, paragöz müdür, iftira kurbanı masum mudur bilemedim...
  • gerçek soyadı "bekenesir" olan kişi.
  • bir arkadasiyla sarilmis fotograflari icin "zodyak bota omrunde binmemis gazeteciler bilmez, gaza basilinca savurur, bir saniyelik bir olay, arkadasimin uzerine yigildim" gibi bir aciklama yapmis. iyi de fotografta botun dumenindeki adam da gorunuyor, ayakta ve size bakarak gulerek dinliyor, yani bot calisir duruma gecmemis, iskelede, hatta halatina bakilirsa bagli bile olabilir... boyle sacma bir aciklamaya ne gerek vardi ki? acikcasi ben o resimde hicbir falso goremedim, yani manken yarismasi birincisi adam biseksuel olsa gider o cirkin adama mi sarilir allah askina! gazetecilerin yaptigi ayibi sacma bir aciklamayla uzatmaya ne gerek vardi?
  • süreyya yalçınla basında çıkan düğün fotoğraflarında gözlerindeki garipliği dikkatimi çeken eski manken.

ya bu çocuğun gözleri böyle çakmak çakmak değildi. eminim.
    ya gözleriyle alakalı bir estetik operasyon geçirdi ya da bir gece önce sabaha kadar ağladı ki ikinci olasılık bana daha yakın geliyor.
  • haftasonu bursa suarede rastgeldiğim, demet akalın'dan demet hanım diye bahseden kisi
hesabın var mı? giriş yap