şükela:  tümü | bugün
  • erdoğan'dan piyasaları rahatlatacak, doları yerle bir edecek açıklamalar.
    https://tr.sputniknews.com/…99-erdogan-dolar-allah/
  • sayın haşmetmahap reyizimizin dün sarfettiği söz.
    tam olarak "onların doları varsa bizim de halkımız var hakkımız var allahımız var" demiştir.

bence bu kadar boş konuşmak onu bile aşıyor. hedef milleti iyice çileden çıkarıp çok büyük küfür ettirmek, sonra da bakın bunlaaaaağr nelere küfrediyorlar diye çomar gazlamak.
  • allah'ın, merkez bankası kasalarını dolarla doldurmasını bekliyoruz. evet planımız bu.

beğenmeyen (hatta beyenmeyen) fedöcüdür, vatan hayinidir, törörüsddür.
  • "çekil elleme allahta benim her şey benim"

(bkz: allah'ı parsellemek)
  • -bundan sonraki elektrik, su, doğalgaz faturalarımızı o allah ödesin o halde.
  • bu söyleme göre doları en yukarı sabitlemişiz.

dolar=allah

müslüman bir insan için çok iddialı bir eşitlik.
  • sanırım kimse kendisine söylememiş ama: allah'la kur arasına girilmez.
  • rte'nin ne kadar ileri görüşlü bir lider olduğunun kanıtıdır.
  • bizim selimiyede efsane bi tekel vardı ateş abi diye, şu duvarında efesin ebru şallılı 2001 takvimi, rakı kokulu olanlardan. bi akşam ordayken bi fırlama geldi, biralarını aldı döndü "paramız yok ama itibarımız var" dedi, ateş abi de "paranı harca ama itibarını harcama" şeklinde efsane tiradını attı ve "biralar benden olsun, siktirgit" diyerek cilayı çekti.

erdoğan dolarımız yoksa halkımız var allahımız var dedi ya, ordan aklıma geldi. üçü de bambaşka mefhumlar. biri satınalma aracı, biri ilah vs vs. sayın başkan için bunların arasında çok net ayrımlar yok malum. yolu ateş abiden geçmedi diye sanıyorum.

neyse şimdi ateş abi güzellemesi gibi oldu, aslında çok da tuhaf bi adamdı, "abi naber" derdik, kafası otoban tabii, "darbeliyim güzel kardeşim, yangınım, vurgunum" falan derdi. dolar aldı yürüdü ateş abi, darbeliyiz vurgunuz.