şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
 • fatih terimi hatırlatan söz öbeği.
 • son bir aydaki deparlarıyla benim entry sayımı geçmiş olan yazar.
  ne oldu beni geçince hesabınızı sıfırlayıp bana 800 avans mı verdiniz acep?
  bi daha mı yarışıyoz?

  evet bu bir "noluyo la" entry sidir. önümüzdeki maçlardan haber alınınca editlenecek ya da silinecektir...

  edip: geri gelmiştir, hoş gelmiştir.
  ama benim yanlış hesap yaptığım ortaya çıkmıştır.
  entry sayısı hala benden geridedir ve yetişmesi için daha çoook top sektirmesi gerekmektedir...
 • yazdigim entrylere tepki olarak dogmus yazardir. sozlukteki taninmisligimdan ve sohretimden paye koparmaya calisiyor ama yapamayacak. izin vermeyecegim. bu arada ilk 30 dakika alt oynamasini tavsiye ediyorum.
 • çirkin düşünceler kimseyi ilgilendirmese de birileri hakkında atıp tutmayı kendine düstur edinmiş yazardır. bir insan kendini savunuyorsa, bu suçluluk psikolojisinden kaynaklanır. özgür bir dünyada sözlük kuralları çerçevesinde fikrini paylaşmak herkesin hakkı? kimse senin istediğin gibi yazmak veya konuşmak zorunda değil, tekrar selam ufaklık.

  kaldı ki sana hesap vermek zorunda da değil. burası kimsenin babasının bahçesi değil. sevmiyorsan, okumazsın. bu kadar basit.

  fakat bunların farkında olmayan yazar(cık).
 • kendisi yetemeyince yancilarini gonderen yazar. yancilari kaca kistiriyor bilmiyorum ama parasi neyse vereyim.. teklifim hala gecerli.
 • içinin güzelliği entrylerine yansımış yazar. henüz hiç konuşamasak da çok iyi bir insan olduğunu hissedebiliyorum. yazdıklarını büyük bir keyifle okuyorum.

  verdiği destek için sağ olsun. yazmaya devam etsin, biz de yazdıklarını yüzümüzde sıcak bir tebessümle okuyalım.
 • hakkımızda söyledikleri için zat-ı şahanelerine müteşekkir olduğumu belirtir, her birinin kendi adıma iltifat olduğunu bilmesini isterim öncelikle. var olsun. (bkz: nays)

  kendisi birebir benim kopyam olmakla birlikte burcunu yanlış bilen bir insandır. (bkz: oğlak hatunu)

  gecenin derin karanlığında ve dehlizlerinde takılmayı seven bir çeşit yarasagillerdendir.

  çoğu zaman kendisine (bkz: naber bro) diyebilecek kadar kanki görebilmekte olsam da beklenmedik cevaplar da dumura uğratabilir. (bkz: lan!)

  kendileri aynı zamanda çok ama çok tehlikeli biridir! ne istedin o canım japon balıklarından? hüzünçlü entarime burada son verirken sözlük ahalisini tekrardan uyarmaktayım; adamın aklını alır.

  :)
 • bir papatya kadar zarif yürek sahibi insan.

  insanın hayata dair umutlarını tazeleyen gün ışığı.

  ne desem sana, hangi sözle ovsem eksik kalir.

  iyi insanlar yoldaşın olsun her daim.
 • çaylaklık dönemimden beri takip ettiğim kalemi kuvvetli, güzel yazar. bi de cinsiyetci ve hakaret içeren başlıklara çok yazamadığım için, onun buralarda yazdıklarını okumaktan keyif alıyorum açıkçası. böylesi gerçekçi, içten ve samimi entryler keyif veriyor. dünya gözüyle henüz karşılaşmak nasip olmadı ama dilerim birgün mümkün olur. severek takip ediyoruz.