şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
 • sağlam pompacı bir yazar. sözlükler aleminin kralı. kendisini bir yiyen pişman bir de yemeyen. onu hiç tanımıyorum ama hareket tarzından anlaşılıyor. aslan çükdaşım benim eheh.
 • fatih terimi hatırlatan söz öbeği.
 • son bir aydaki deparlarıyla benim entry sayımı geçmiş olan yazar.
  ne oldu beni geçince hesabınızı sıfırlayıp bana 800 avans mı verdiniz acep?
  bi daha mı yarışıyoz?

  evet bu bir "noluyo la" entry sidir. önümüzdeki maçlardan haber alınınca editlenecek ya da silinecektir...

  edip: geri gelmiştir, hoş gelmiştir.
  ama benim yanlış hesap yaptığım ortaya çıkmıştır.
  entry sayısı hala benden geridedir ve yetişmesi için daha çoook top sektirmesi gerekmektedir...
 • yazdigim entrylere tepki olarak dogmus yazardir. sozlukteki taninmisligimdan ve sohretimden paye koparmaya calisiyor ama yapamayacak. izin vermeyecegim. bu arada ilk 30 dakika alt oynamasini tavsiye ediyorum.
 • edit: benden sonra yazmış da yazmış yeni gördüm engelli olduğundan..
  allah akıl fikir versin.. boş sallamış.. kendisine yetemedigim icin kimseyi uzerine yollamisligim yok.. daha fazla muhatap olmak istemedigim için cevap tenezzulunde dahi bulunmamıştım.. arkamdan kendisine giden bir iki dostum olmuşsa burdan saygılarımı, sevgilerimi gönderiyorum.. hala kimliklerini bilmiyorum ama sağ olsunlar.. kendisinin bir tane bile dostu, arkadaşı, kardeş saydığı birileri olmadığı için üzgünüm..
  parayla dost, daha önemlisi sevgi alamayacağını bu yaşına kadar öğrenememiş olması da ayrı üzücü.. parası neyse onu al da gözüne sok diyorum..
  edit bitti..

  hiç adetim olmasa da üstteki entrye cevap nicklatimda cevap vereyim:

  şuradan görüleceği üzere çirkin bir düşünceye sahip olan birinden asla ve asla nemalanmayacak kadar hassas bir yazarım..

  sözlükteki tanınmışlıgın, zihniyetinin pis oluşundan ve nemalanma gerektirmeyecek kadar sevimsiz, itici ve de çirkin.. ayrıca ilk defa nicklatina varan tepki verdiğim halde 'entrylerine' tepki olarak doğmuş olmam ayrı bir olanaksizlik..

  duyan da gidip gelip bir laf sokuyorum, bir eleştiri yapıyorum sanır..

  gece gece dengesizlere denk gelmiş yazar..
 • çirkin düşünceler kimseyi ilgilendirmese de birileri hakkında atıp tutmayı kendine düstur edinmiş yazardır. bir insan kendini savunuyorsa, bu suçluluk psikolojisinden kaynaklanır. özgür bir dünyada sözlük kuralları çerçevesinde fikrini paylaşmak herkesin hakkı? kimse senin istediğin gibi yazmak veya konuşmak zorunda değil, tekrar selam ufaklık.

  kaldı ki sana hesap vermek zorunda da değil. burası kimsenin babasının bahçesi değil. sevmiyorsan, okumazsın. bu kadar basit.

  fakat bunların farkında olmayan yazar(cık).
 • kendisi yetemeyince yancilarini gonderen yazar. yancilari kaca kistiriyor bilmiyorum ama parasi neyse vereyim.. teklifim hala gecerli.
 • içinin güzelliği entrylerine yansımış yazar. henüz hiç konuşamasak da çok iyi bir insan olduğunu hissedebiliyorum. yazdıklarını büyük bir keyifle okuyorum.

  verdiği destek için sağ olsun. yazmaya devam etsin, biz de yazdıklarını yüzümüzde sıcak bir tebessümle okuyalım.
 • hakkımızda söyledikleri için zat-ı şahanelerine müteşekkir olduğumu belirtir, her birinin kendi adıma iltifat olduğunu bilmesini isterim öncelikle. var olsun. (bkz: nays)

  kendisi birebir benim kopyam olmakla birlikte burcunu yanlış bilen bir insandır. (bkz: oğlak hatunu)

  gecenin derin karanlığında ve dehlizlerinde takılmayı seven bir çeşit yarasagillerdendir.

  çoğu zaman kendisine (bkz: naber bro) diyebilecek kadar kanki görebilmekte olsam da beklenmedik cevaplar da dumura uğratabilir. (bkz: lan!)

  kendileri aynı zamanda çok ama çok tehlikeli biridir! ne istedin o canım japon balıklarından? hüzünçlü entarime burada son verirken sözlük ahalisini tekrardan uyarmaktayım; adamın aklını alır.

  :)