• kiralık aşk dizisini izleme sebebim,başarılı oyuncu
    "24 nisan 1982’de istanbul’da doğdu. hakkında pek fazla bir şey bilmesek de akademi mezunu olan başarılı oyuncu birçok dizide ve filmde konuk oyuncu rolünde oynadı."
  • kendisi aynı zamanda hem cast direktörü hem menajer hem de tiyatro oyuncusuymuş.(bkz: maşallah)
  • son zamanlarda ayıla bayıla izlediğim oyuncu. dizide canlandırdığı karekteri pek çok oyuncu farklı yapımlarda oynadı, ancak böyle bir karekteri bu kadar sevdiren başka bir oyuncuya rastlamadım. çok başarılı, diziyi izleme nedenlerimden biri.
  • bu adamla yıllar evvel ingiltere'de tanıştım. aynı dil okuluna gittik. iki yada üç ay boyunca neredeyse hergün görüştük. ingiltere yetmedi kalktık 4-5 arkadaş iskoçya'ya gittik, gezdik dolaştık. acayip eğlenceli, hoş sohbet, iyi niyetli ve temiz kalbiyle ingiltere günlerinden unutamadığım arkadaşlarım arasında kaldı. yıllar geçti koptuk hatta daha sonra hiç görüşmedik bile. biraz evvel hiç açmadığım televizyonumu açtım kanalları gezerken bu adamı ekranda gördüm. belki eski dostluğum hatırına belkide beni hayran bırakan oyunculuğundan dolayı hiç izlemediğim türde bir diziyi izlememe neden oldu. oyunculuğu hakikaten başarılı. her sahnesinde beni ayrı bir güldürdü. yolun açık olsun onur.
  • kiralik askta oynadigi rolu oyle cok seviyorum ki her defasinda "bu cocugun bir kopyasini istiyorum" diyorum. helal olsun koris, seviyorum seni
  • son zamanlarda gördüğüm en iyi oyuncu. adından daha çok söz ettirceğe benziyor.
  • dizideki rolüyle kendine hayran bırakan oyuncu. diziyi izleme sebebi.
  • kiralık aşk dizisindeki başarılı oyuncu.

beyazperde de görmek isteriz.
  • bu adam ya lise defteri'ndeki yan karakterlerden biriydi ya da ben çok fena sallıyorum.
  • klişe bir karakteri revize edip çok iyi bir karakter ortaya çıkardı buradan yürür gider
hesabın var mı? giriş yap