• kurtlu kuyuyu, laleler beyazı, dönsünü, kırmızı odayı yazan bir adamla sürrrme diyorum o ruju dudaklarına diyen bir adamı aynı kefeye koyamamaktan ötürü paralel evren olayına inandıran hadise.
  • lan sen buna nasıl evrildin ya
  • sakin devam etseydi biz bu üç isimli, iki akorlu, dapdar sözlü, kötü sound'lu ve sürekli oversize giyen çocukların yaptığı çöp suyundan hallice müziğe maruz kalmayacaktık. sakin, kurban, dorian, çilekeş, direk-t, rehber gibi grupların bir anda çekilerek yarattığı boşluk piyasada bu zirzopların türemesine ve inanılmaz paralar kazanmasına neden oldu. ben çok kızgınım bu yitip giden sıkı müzikli gruplara.
  • belli ki 7 uyurlardan biri falansınız demektir, kaç yıl oldu.
  • bağımsız müzik akımını temsil ederken birden, sırf para için müzik tarzını değiştirip hepimize hayal kırıklığı olmuştur. en son chris cornell rock müziği bıraktığında böyle olmuştum, intiharına da kendi içimde bunu sebep gösteririm hâlâ. şampiyona mı şeker? yok artık
  • gözyaşlarımı içime akıtarak uzaklara dalmıştım, allah kimseye yaşatmasın bu acıyı. baştaki şok kısa süre uyuştursa da hayat boyu sürecek bir travmadır bu
  • bu süreçle ilgili her şeyi özet geçen bir film şeridi hazırlamışlar. ahan da
  • aaa oha felan oldum yani.
  • başlığı okuyunca akla gelen iki soru;
    1- onurr kim amk
    2- sakin kim amk
  • bence kesinlikle tavukgöğsünde tavuk olduğunun öğrenildiği ilk ana gore daha travmatik, daha sasirtici...

bu sakin adli grubu arenbi'ye ben tanistirmistim. basta bi iki artislik yapsa da baktim gizli gizli edepsiz komedya falan dinliyor. hah dedim utanma iste boyle gel seni kirmizi odaya gotureyim falan derken bir de baktik onur -henuz sonunda iki r yok- askere gitti. askere gidince sakin dagildi dediler.

bir gun oturuyoruz ki genelde otururum. arenbi rujj diye bir sarkinin klibini izletti. bu kim sence dedi. ne bileyim ben tipe bak mk derken bana aci haberi verdi. aylar sonra bu arkadas askerden donmus. dondum dondum dondum dondum dervise dondum diye sarki yapmis. artik askerlikte nolduysa adi onur degil onurr -sonunda iki r var- olmus. ben bunlarin sakinken konserine gitmistim tipini az cok yakindan gordum. o nasil bir kas gelisimi yarappi, o nasil sac kesimi yigidim... sonra ben de gaza gelip spora yazildim ama bi bok olmadi.

insalla bu donusumunun karsiligini alip ayse hatun onal vb. ile cinsel seksleri olmustur. yoksa cok uzulecegim.

yalniz dervis cidden super sarki. boru mu turkiye'nin ilk tropikal house sarkisi. ha tek eksigimiz tropikal house'muydu derseniz siz de haklisiniz :( sampiyona seker geliyo da onunmus :( ahhh ah :(
hesabın var mı? giriş yap