3 entry daha
  • biz öğrenciler her daim hocaları iyi hoca kötü hoca diye ayırmışızdır. ancak kriterlerimiz hiçbir zaman objektif olmamakla beraber birçok zaman da öznel ve yanılgı sahibidir.

orçun hoca yeditepe üniversitesi işletme bölümünün en yanlış yorumlanan hocalarından birisidir. evet, dersi zordur, kendisi disiplinli olduğu gibi öğrencilerinden de aynı yaklaşımı bekler. ama kesinlikle "hoca bana taktı" diyebileceğiniz öznellikte bir hoca değildir.

bu başlığın ilk entry'sine inat bu dönem e-business dersini aldım ve şu ana kadar hiçbir şekilde tekyanlı, profesyonel olmayan yahut haksız bir tutum içerisine girdiğini görmedim. ve evet biz öğrenciler buna rağmen bizi zorlayan, sınırlarımızı aşmamızı, tek derdimizin not olmaması gerektiğini öğretmeye çalışan hocalarımıza karşı her daim aynı duyguları beslemişizdir ve bize aynı platformdan cevap veremeyeceğini bildiğimiz halde bu insanların ismini karalamaktan hiç çekinmez kişilerin yıllarca kurmak için çaba harcadıkları itibarlarını yerle bir etmeye çalışmaktan vazgeçmeyiz.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap