• istanbul bahçelievlerden bir orospu çocuğunun hesabımı hacklemeye çalıştığı oyun platformu.

askerdeyken de olmuştu birisi hesabımı çalıp bütün oyunlarımı sildirmişti. regionu da rusya yapıp bırakmıştı.

oyunların hiçbirine para ödemedim ama hesapta red alert 2 var giderse çok üzüleceğim.

eleman kendi telefon numarasını eklemiş oradan şifre yeniliyor sürekli ben de kendi mail adresimden kurtarıyorum. security code mail’e geldiği için değiştiremiyor şimdilik. support konusunda yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim.

edit: böyle bir durum yaşayan olursa diye silmiyorum. online chat ile çözdüm durumu kurtardım hesabı. birkaç bilgi istiyor karşıdaki ve sıfırlıyor hesabı sana veriyor sonra.
  • euro ile satış yapıp bir de steam gibi türkiye 'de kur sabitleme politikası uygulamadığı için genel olarak oyunları bizim için pahalı olan platform. battlefield, fifa, sims gibi seriler sayesinde bir şekilde popüler olmaya devam ediyor, edecektir de.
  • (bkz: #74754782)
  • batman oyunları ile ilk büyük dağıtımcı olarak warner bros gelmiş ve origin access'e dahil olmuş.

http://www.volhek.com/…arner-bros-oyunlari-eklendi/
  • medal of honor™ pacific assault oyununu ücretsiz dağıtmaktadır
    link
  • şuan %75'e varan indirim mevcuttur. (21 haziran'a kadar geçerli)

battlefield™ 1 revolution
    fifa 18
    need for speed™ payback

14.99 euro (anlık kur 79.06 tl)

link
  • saçma sapan ödeme yöntemleri olan oyun platformu. türkiye'de kredi kartı harici hiçbir ödeme yöntemine izin vermez. 5 tane kredi kartı denersiniz bir tanesi ile bile ödeme yapıp oyun satın alamazsınız. ödeme yapmaya çalıştığınız her seferde farklı hatalar verir ve bankanızı arayıp bir problem olmadığını teyit etmenize rağmen, başvurduğunuz ea asistanları problemin kendilerinde değil sizin bankanızda olduğunu, bankanızın izin vermediğini iddia ederler. sonuç olarak türkiye pazarını asla sallamayan, ödeme yöntemlerinde kolaylık sağlamayan ve haliyle oyuncuyu oyundan da kendisinden de soğutan platform.
  • eski bazı oyunlarını steam'de sattırmaya devam eden firma. yeniler yok. istese eskileri de kaldırırdı ama kaldırmıyor. fakat yeni oyunları da steam'e getirmiyor. veya getirilmiyor. sırf steamde yok diye oynamadığım oyunları var.
    ubisoft gibi olsana iki yerden de yap satışını be.
  • dünya üzerinde bulunan en berbat oyun platformudur kendisi. her açtığınızda update ister, mac os üzerinde adım akıllı çalışmaz bir oyunu kaç saat oynadığınızı gösteren kısım hele hiçbir zaman çalışmaz.. steam bunun yanında cennet resmen. ea games'in en yakın zamanda adam etmesi gerekiyor origin'i.

edit: şimdi baktım 2016 yılında yine nefretimi kusmuşum origin'e* hala aynı.
hesabın var mı? giriş yap