• safinaz'ın üzerine tanımam. kaltağın önde gidenidir. saniyelik geçişler yaşar iki adam arasında. ikisine de yapmadığı cilve kalmadığı ve güce tapmada son noktada olduğu yetmezmiş gibi, son derece açık ve net bi şekilde görülür ki, üçüncü bi adam bulduğu an, her ikisine de kapıyı gösterecek ve o herifi koluna takıp defolup gidecektir. üstelik yoldan da müteaddit defalar geri dönecektir.

ayrıca temel reis'i de kabasakal'ı da şiddetle kınıyorum hem buradan. bu ne haysiyetsizliktir, ne basiretsizliktir, ne rezilliktir ki böyle bi kadınlığın yüz karası peşinde kendilerini rezil etmektedirler sittin senedir. güzel desen güzel değil, seksi desen o da değil. nedir bu kadının karizması anlamış değilimdir. sanırım aslında dertleri safinaz değil de kendi aralarında yenişememenin verdiği eksiklik duygusudur. yoksa safinaz bir batman bal ile yenmez. evet.
  • en orospusu tabii ki şirine'dir.. 100 tane adamın yaşadığı komünde kim yaşasa ölye olur gerçi.. haklı karı..
  • temel reisin safinazı bu konuda birinciliği kimseye kaptırmaz. "erkegim beniiimm" cıglıklarıyla kendini o an gozune kestirdiginin** kollarina atıverir kendini. bir de sirine vardır ki o da safinaz dan pek asagı kalmaz. yok bilmemne sirin bana sunu yap der göz süzer, yok bilmemne şirin hadi sunu getir der gider öper... yani anlamam ki minnacık cocukların izledigi cizgi filmlerde bu asifte karakterlerin ne isi vardır... amac kucuk yastan kızları asifte ruhlu, erkeklerin de kızların potansiyel orospu ruhlu oldugunu bilinc altlarına islemekmidir yoksa?
  • (bkz: bianca)
  • klara ve bayan rottenmeier: yanacıklarından bal akan, sağlık fışkıran heidi’yi köle olarak alıp hastalıklı ve depresif bir çocuk yapan çizgi film şırfıntıları.

mağaradan yeni çıktığım için old laik günlerimizin son demlerinde hızla paylaşılmış olan "heidi’nin ayakları neden çıplaktı?" yazısını ilk defa okudum ve mıymıntı klara ile dümbük dadısına daha bir kuruldum.
  • beverly hills teens'deki dişi karakterlerin hemen hemen hepsi potansiyel oruspu karakterlerdir. esmer olan ki yanlıs hatırlamıyorsam ismi bianca idi, işte o oruspunun önde gidenidir. ha bu çizgi filmdeki erkekler de az şerefsiz değildi ya o da artık başka ankete.
  • (bkz: georgie) adli cizgi filme adini veren karakter. uvey erkek kardeslerini kendine asik edip, onlari birbirine dusurup bir ingiliz asilinin pesinden ingiltereye gitmistir.

(bkz: daha once bunu hic boyle dusunmemistim)
  • ty lee 'dir efendim. evet bildiginiz gibi avatar the last airbender 'daki esnek hatun. efendim ben onun gibi herkese is atan baska bir motor tanimiyorum.

ayrica azula da az degildir. onu da es gecmiyorum, hatta ty lee 'den beterdir. sinsidir, kotudur, fenadir, adamin basini belaya sokar, hastasiyimdir o ayri.
  • tom&jerry de çöp tenekesinin arkasından sahneye çıkıveren, uzun kirpikli, baygın bakışlı, kıvırarak yürüyen kedi..orospunun önde gidenidir kendileri...
  • şeker kız candy'deki eliza terry'yi ağına düşürmek için takdir edilesi bir performans sergilerdi. az değildi hani.
    bir de şunlar var:
    (bkz: aşık olunan çizgi film kahramanları)
    (bkz: terry grandchester)
hesabın var mı? giriş yap