şükela:  tümü | bugün
  • yadsınamaz bir gerçek. hata payı sıfır olan bir dedektör.
    herkes hatırlasın o anı!
    "ziiiiiirrrrrtttt" diye çıkan sesin ardından her şey daha da berraklaşmadı mı?

"ikinci aşamaya geçiliyor, lütfen bekleyiniz..."
  • toplumsal bir meme iken, ahlaki yargiya donusmus olandir zaman icinde de dogma halini alabilir.
  • samimiyetin iğrençliğe tahammül ile sınanması. senin kıçından çıkan gazi ben neden ciğerlerime dolduruyorum? osuruk da sevdaya dahil mi? ayrılanlar hala osuruyor mu?
  • taraflar birbirlerinin suratlarina ossurabiliyorlarsa o iliski olmus demektir.
  • aşkım, seni zaaaart
    ben de seni aşkım, zaaaart
  • - "sevgili aşkım, bu kutsal osuruk bize bir süre önce birlikte yemek yediğimizi hatırlatarak, ilişkmizin geçmişine ve tarihine, birbirimize zaman ayırmış olduğumuza ince bir gönderme yapıyor. lütfen yanlış anlama. bu osuruk yoktan var olmadı. onun temelleri atılırken, sen de yanımdaydın. bu kahpe osuruğa sebep olan akşam yemeğini birlikte hazırladık. eğer bu bir suçsa, bu suça sen de ortaksın."
  • neyi belirliyor arkadaş, ne tür ilişkiler yaşıyorsunuz olm siz? hiçbir aşamada belirleyici unsur olarak görmediğim durumdur. arkadaşlarımın yanında yapmayan adamım lan ben, sevgilimin yanında mı yapacağım? kibar adamız amk yakışır mı bize öyle? ama şu an bitmiş bir ilişkimde bir gün uyku sersemi çok fena kaçırmıştım. şimdi bu bazı hafta sonları ailesinin yanına giderdi. pazartesi akşamları da gelirdi. cumartesi, pazar, pazartesi sabahları benim için festival havasında geçerdi. camları titretirdim uyandığımda. sonra bir salı sabahı artık üç günün alışkanlığından mıdır, uyku sersemliği midir nedir bir an boş bulunup yanı başımda uyuduğunu fark etmeden uyanır uyanmaz efsaneler arasına girecek cinsten bir performansı önceden sezdim. ama yok böyle bir şey. oğlum dedim, bu var ya çok başka olacak. alt-üst ne kadar komşu varsa duymaması imkansız, o derece bir performans. sonra soluma dönmemle ananskm demem bir oldu. yeminler ettirdim kardeş, yok böyle dava. kızım duydun mu diyorum bak. açık açık da soramıyorum amk. bi ses geldi diyorum sana duydun mu diyorum hahahahaha. yok aşkım yemin ederim duymadım. valla billa bi ses duymadım diyordu o da uyku sersemi. günahı boynuna artık yalan söylediyse. *
  • sokaklarda, yanından gelip geçenlerin yanında zart zurt giden, böbrek hastası, lisans üzerine dahiliye ve cerrahide iki yüksek lisans yapmış merhum veteriner amcam pedere şöyle dermiş:

--- spoiler ---

- "hastayım amk, içimde patlayacağına dışımda patlasın".
    --- spoiler ---
  • ya ben napayim ?
    osurukla hemhal olmak sinif ogretmeniysen cok siradan bisey.küçük çocukları ne kadar uyarsan da artık tutamıyorlar mıdır yanlış olduğunu fark etmiyorlar mıdır nedir aralıksız salıyorlar sessiz sessiz. tek değil kolektif osuruk yani. dün çocuğun üzerine eğildim defterine bakacam bildiğin ciğerime doldu ciğerime. akşam eve geldim eşim karnım ağrıyor hayatım gaz sancim da var vs diyordu. normalde böyle bı huyu yok cok nadir olur zaten de istemsiz bi şekilde "aşkım sakın bak valla akşama kadar burnumun direği kırıldı yeminle " dedim adama. sadece eşiniz yapıyorsa halinize şükredin yani ben her gün 15 20 kere çekiyorum ciğerime.