• "ya herkes bi kösede pismis kalmis, benimse sadece dumandan basim dönüyo biraz."
    "o kadar da çektim, millet rol mü kesiyo acaba.. du biraz daha asilayim belki bisey olur..."
    "olmuyo iste olmuyo hiç kafa olamiyorum allah kahretsin zaten burda kapana kisilmisim bi bu eksikti"
    "yok kardesim ne kadar çekersem çekeyim bana bi bok olmuyoo, sadece üstüme bi agirlik çöküyo o kadar"
    "çek çek içim ezildi.. baklava olsa da surda götürsek.. dur biraz daha çekeyim"
    "ot ot dedikleri bu mu yani? al iki saattir çekiyorum bi bok olmuyo! baklava istiyorum ben! çikip baklava alcam! ama duur, disarda gelincikler var, bogarlar simdi beni.. biraz daha çekeyim belki kafa olurum"
  • "su dededen kalma 70 dönüm tarlaya ot eksem; yarisini ofise satar, yarisinida ben kullanirim."
    (bkz: ofis ciftcinin karagun dostudur)
  • -oooh ulan ta..ak gibi oldum!
    -yuh! yavaş lan, etrafta tanımadığım insanlar var.
    -aa kim var? tanışayım hemen...
    -yok, yok susayım ben en iyisi.
    -e zaten konuşmuyodum ki.
    -(burası sesli) abi ben konuşuyo muydum deminden beri?
  • hakiki tosun paşa benim!!!!
  • - mına koduumun torbacısı yine bok çıktı..
  • - jamaika'ya devlet baskani olacaaaam. o zaman universiteyi bitirmem lazim evet.. kenan'i da tarim bakani yaparim, iyi anliyor ottan. icisleri bakanim kimdi yaaa.
  • -altima da kakami yapmisim ki piril piril hobaaa....
  • şu cemreler düşsede havalar ısınsa ama daha havaya düştü sonra suya sonra toprağa önce hava ısıncak ama toprakla su soğuk olcak sonra su ısıncak en son toprak da ısıncak sıra ile ısınıyolar 3üde ısınınca taşşaklarımız pişcek sonra krem pudra almak lazım pişik başka türlü hallolmaz veya klima tedavisi bozulmassa tabi deniz suyu pişikle kötü oluyor tuz can yakar demek demek tuz sağlığa böyle zararlı içimizdeki hücreleri de bu şekilde yakıyor öldürüyor da ne anlatıyordum ben.....
  • (bad trip sirasinda) allahimm lutfen olmiyim, ne olur gecsin bu, sana yalvariyorum, simdiye kadar yaptigim butun gunahlar icin tovbe ediyorum. biliyorum bazen sana inanmadim, laf ettim, kotu seyler falan dedim. hepsi yalandi yarabbbimm. seni seviyorum, inaniyorum, sana ihtiyacim var beni kurtarrrr!!!
hesabın var mı? giriş yap