• (bkz: otobüse bindiğimde amını sıvazlıyordu)

töbe töbe...

ayrıca üye olan biri yorum yapıp arkadaşı uyarsın, herkez değil herkes.

--- spoiler ---

kızın gözü kapalı mastürbasyon yaptığını gördüm gözü kapalı bana doğru bakıyordu.

--- spoiler ---

(bkz: başka sorum yok hakim bey)
  • (bkz: sex otobüsü)

paylaşılan hikayeden ziyade hikayeye yapılan yorum ilginçtir.

gizli kullanıcı: "ben en arka koltuktayız gelen giden yok diye kocama oral yapmışım bu da bir şey mi beee :)"

soran: "cesaretine hayranım :)"
    görüş: "yürek yemiştim :p :)))) ee adamı alıştırırsan öyle oluyor :)"
  • o otobüsler de bundan çok daha uçukları yaşanıyor da asıl plaza tuvaletlerinde, akademisyen odalarında, hukuk bürolarında, emlakçı ofislerinde gündüzleri, öğle aralarında ya da iş çıkışı saatlerinde mastürbasyon yapan kadın sayısını bilseniz dudağınız uçuklar. kadınların odaları, yatakları ve sıklıkla mastürbasyon için kullandıkları banyo dışında gün ortasında mastürbasyon yapma noktasına gelirken onları tetikleyen şeyler de biz erkeklerinkinden çok daha farklı. ki kadınlar mastürbasyona bilinen yaşlardan çok önce başlıyor.

sadece rahat uyumak için bunu alışkanlığa dönüştürenleri olduğu gibi, libidosunu dizginlemek, başına iş almamak, sadece zevk almak, öfkesinden kurtulmak, iyi hissetmek ya da ağlayabilmek için bile mastürbasyon yapan kadınlar var. haftada beş gün günde iki defa yapmadan huzura kavuşamayanlar, sadece regl öncesi coşanlar, çamaşırının üstünden yapıp asla vajinasına dokunamayanlar, parmaklarını hoyratça kullananlar, doluluk hissi ihtiyacını gidermek için deodrant kutusundan tutun da soda şişesine kadar çeşitli malzeme kullanıp sonra da bu durumda olduğu için hoşlandığı adama küfredenler, ihlas' tan kredi kartına altı taksitle aldığı masaj aletini kullananlar, hala çocukluğundaki gibi yastığın köşesini kullananlar, telefonun ucunda bir ses olmadan boşalamayanlar, uykusunda mastürbasyon yapanlar vs vs.
  • twitter'ı varsa şikayet edelim dediğim kız.
  • (bkz: gözü kapalı bana doğru bakıyordu)

baya yetenekli kızmış.
  • o halde yemek yemek de insanın düşebileceği en düşük derece, hatta utanmadan birşeyler içenler bile oluyor.
  • "herkez uyuyordu" sonrasını okumadım
  • şu yoruma diyecek bir şey bulamadım kafaya bak arkadaş.

--- spoiler ---
    oha çüş yuuhhh bu eski heralde fakat öyle pislikler gerçekten var hele artık kızlarda yapıyormuş hemcinslerimden iğrendim yeminle. erkekleri zaten biliyoruz ama topluluk içinde yapılır mı bu ya piste kokmuştur bence midem bulandı. aklıma çankaya sapığı geldi bir kaç gün önce yakalanmıştı kendi arabasında yol tarifi sorup kadınlara bakarak mast yapan şerefsiz herif evli ve kızı da var. allah sonumuzu hayır etsin diyeceğim de kıyamet yaklaşıyor baksana...
    --- spoiler ---

hemcinslerinden iğrenmiş, kıyamet geliyormuş. beyinler pırıl pırıl kutusu açılmamış duruyor.

gayet normal kızdır. o da insan, herkes gibi o da masturbasyon yapabilir. ha yeri ve zamanı yanlıştır, doğrudur beni ilgilendirmez ama illaki yalan bir hikaye olması gerekmiyor.
  • steinbeck bu hikayeyi okusa tutku otobüsünü yeniden yazardı.
hesabın var mı? giriş yap