• $ehirlerarasi yolculuklarda biz erkeklerin sikca ba$ina gelen hissel durum. zerre alakasi yoktur abazalik ilen, ipnelik ilen. tepeden tirnaga temiz ve sevimli hislerin dogurdugu durum.
    ornek olay, tamamen mizansendir:
    ankara - izmir hatti, alinmi$ metro firmasindan bilet, izmir'e akilacak. bir ilkbahar gecesi, saat 01:00 gibi. otobuse binilir, hemen sagda solda guzel kizlar dikkat ceker, bu kismi abazalik, ipneliktir bak o dogru, "-uff ne duzgun kari baba be, kalcalarina kurban..." gibi... bunlar pek klasik erkek geyikleri.
    sonra yolculuk hali ba$lar, etraf karanlik. yol i$iklarinin, asfalt otobanda yazdigi $iirler...
    o guzel kizlardan pek bir begenileni pek bir hastasi olunan uyur. sen de kenarda artik uyur musun ne bok yersen. ertesi sabahin gune$i parlamaya ba$layip izmir'e yakla$irken, o kiz hala uyuyordur. ama ne uyumak. melek mi, prenses mi, huri mi... ba$ o ince boyundan hafif sola yatmi$, o pembecik dudaklarin uzerinde cig gibi ter, saclarin daginikligi, yolculuk oncesi makyajdan kalma kalem hafif silinmi$. 2-3 dakikada bir kafayi ufak hareketler ile saga sola cevirir, bu hareket esnasinda boynun on kismindaki o iki kiri$ ortaya cikar, aralarindaki o cukur, dunyadaki en guzel yeridir belki... i$te o zaman direk opesi gelir insanin kizi...
    daha fazla yazamayacam. elim ayaam titriyo bak...
    (bkz: hisli entry) (bkz: smiley koymak istiyorum) hatta koydum.
  • boyle bir olay olsa gerceklesebilecek muhtemel fantastik dialog:

-muck!
    -noluyo lan!
    -bebek gibi uyuyordunuz hanfendi dayanamadim opeyim dedim
    -manyak misiniz beyefendi tanimadiginiz kadini nie opuyorsunuz?
    -o narin kugu gibi boynunuz hafif yana bukulmus duruyorken o cocuksu masum yuzunuzun aldigi ifadeye,bembeyaz teninizin gunes isigiyla birlesip adeta porselen bir bebeginki kadar parlak bir gorunumle gozlerimi kamastirmasina dayanamadim bu izdiraba son vermeliydim.tek istedigim nacizhane dudaklarinizin o hafif kuru ve mayhos tadini alabilmekti.
    -ama?...ben..sey.oeeh(hafif bir tebessum)*
    -sizi operken uzerinize dusen golgemden firsat bulup gozlerimi uzerinizde gezdirirken,o sertlesmis gogus uclarinizi koparmamak icin kendimi zor tuttum desem yalan olmaz
    -nasi ya?! imdaaaaaaaat!
  • vay mınakoduğumun ağzını yüzünü siktiğimin iki yüzlü ekşici piçleri sizi.

metro muavini yapınca hede hödö diyorsunuz ama zamanında burada başlığını açıp ağzınızdan salyanız akarak neler yazmışsınız. ibnetor dümbük top götverenler sizi.

ulan yoksa malum metro muavini dingil herif bu başlığı açan ekşici mi? gerçi olmasa da aralarında pek fark yok gibi duruyor.
  • otobüste uyuyan güzel kızı öpmek isteği, otobüsün hangi istikametten gelip hangi istikamete gittiğine çok bağlı bir istektir. izmir'e giden bir otobüste zaten doğal olandır, ama ya otobüs (sözgelimi) muş veya haymana istikametine devam etmekte ise...dahası azdavay veya silopi istikametinden gelmekteyse... ve daha da fenası, ya biz uyuyorsak, boynumuzun ön kısmındaki kiriş ortaya çıktıysa, ya o çukur şeyse....
  • dertsiz basina dert almak istemek diye de aciklanabilcek durum. burasi turkiye indirip domaltirlar daga bayira karsi.
  • öpülen kız için pek de güzel bir tecrübe olmasa gerek. nitekim otobüsü zebanilerle paylaşmak yeterince kötü iken bir de onlardan biri tarafından öpülmek korkunç olacaktır. ters tepkime sonucu güzel kız kurbağaya dönüşebilir.
  • gece yolculuklarında uyuyamayanların başına gelebilir bu hadise. misal kişi ışıkları sönmüş sessiz ilerleyen otobüste canı sıkılmış daha kötüsü karanlık ve yolculuk psikolojisinin yardımıyla romantik-melankolik düşüncelere dalmışken ön koltukta uyuyan kızın görüntüsü cama yansır. tam arkasında oturduğunuz için rahat rahat bakar kurar da kurarsınız. ne kadar güzeldir o kız! koltuk ona kocaman gelmektedir narin bir şekilde kıvrılmış huzurla uyumaktadır. boynu bükük bir şekil de tüm masumiyetiyle uyumaktadır. sanki koltuğun içinde kaybolmuştur da sizin gelip onu sevgiyle uyandırmasını beklemektedir. ancak hiçbirşey yapamazsınız çünkü kalkıp onu öper ve hislerinizi açıklarsanız başınıza korkunç şeyler gelecektir. zaten onu uyanırmak büyüyü bozacaktır. en iyisi hayal kurmak diye düşünüp mucizevi olasılıklar üzerinde düşünmeye başlarsınız. sonra şafak söker hiç uyumamış olsanızda uyanırsınız. gidilicek yere varıldığında otobüsten valizleri almak için beklerken bir daha görürsünüz onu. işte şimdi git konuş derken gerçek yine tokatlar sizi. onunla konuşacak cesaret sizde yoktur. buruk bir şekilde eve giderken keşkeler aklınızda dans eder. kendinizden nefret edersiniz çünkü suçlu sizsinizdir. yalnızlığa kendi kendinizi mahkum etmişsinizdir...
  • şimdiye kadar, hep mantıksız bulduğum bir eylemdi. yani, güzel değilim. hadi güzel olduğumu varsayalım, otobüslerde uyuyamam. evimin rahatında uyuyamıyorum da otobüste mi uyuycam? neyse, konu bu değil. şimdi, kimse beni öpmek istemeyeceği için, empati yapıyordum bu kız hakkında, ve her seferinde "biri beni öpmeye çalışsa kafa göz dalarım o herife heaa" diye bir sonuç çıkarıyordum. oysa, yanlış kişiyle empati yapıyormuşum dostlar.

geçen gün, otobüste, uyuyan bir erkeğin yanına oturdum.o kadar tatlıydı ki.... olmaz öyle bir güzellik! yeminle, saçlarını okşayasım geldi. bir insan bu kadar mı sevimli bir şekilde uyur yahu? ona bakarken, gerçekten masumca duygular hissettim. çok hoş elleri vardı, saçları ne güzeldi falan. o sonsuza kadar uyusun, ben de sonsuza kadar onu izleyeyim, otobüs hiç durmasın istedim. ama, hain arkadaşı uyandırdı onu. gerçi, bahaneyle adını da öğrendim, levent miş. gözleri de yemyeşildi... kumraldı da... neyse... kapatayım bu mevzuyu... aynı okuldaymışız, en azından bu teselli.

yani, ben birisi hakkında böyle şeyler hissedebiliyorsam, bir erkek de aynı şeyi hissedebilir. bunu hissetmek onları abazan yapmaz. saf masumiyet herkese çekici gelir.o nedenle, ilerde bir gün otobüste uyursam da beni öperlerse, adama gülümsiycem. olmaz öyle bişi tabi, zira beni kim ne yapsın. neyse....

o değil de, otobüste uyuyan levent isimli çocuk, sana aşık oldum galiba.
  • yapmadıktan sonra hiçbir etik veya yasal sorun yaratmayacak durum. en nihayetinde herkes herkesi öpmeyi, düdüklemeyi veya herhangi bir cinsel fantezisine katmayı isteyebilir - hayal edebilir.

beyfendiye hayırlı ereksiyonlar diler yolculuklarının güzel geçmesini temenni ederiz.
hesabın var mı? giriş yap