• sattiklari urunler hakkaten basarili, gerek cesit, gerekse marka acisindan olsun. model konusunda da herkese hitap edebilecek bir cesitlilikleri var. buraya kadar saygi duyuyorum. fakat standart turk hınzırlığını yapmislar, kendilerine yakistiramadim. satis fiyatlari uygun gerceten, fakat "onceki fiyati" ibareleri yanlislardan ibaret ve "bakin ne cok indirim yaptik" demek icin sisirilmis. en basitinden erkek giyimdeki tisortlerde bir adet he by mango tisort var beyaz renkli. 81 liradan dusmus gorunuyor. fakat o tisortu ben kendime gayet sezon fiyatindan aldim ve 49 liraydi. buna mukabil yine bir adet zara tisort var, 62 liradan dusmus gorunuyor, o da 49 liraydi. diyecegim odur ki o tisortu zaten 25 liraya satiyosan ve alani varsa 81 liradan dustugu icin almiyordur, begendigi ve o fiyata degecegi icin aliyordur. kimsenin "bak hacim 200 liraymis" seklinde oncelik yapacagini dusunmuyorum. o yuzden bence fiyat konusunda sisirmeleri tez zamanda duzeltmeleri gerekir. zira musteriyi kandirmalarini gectim, urunlerini sattiklari markalari da zor durumda birakiyorlar yanlis fiyatlar vererek. misal ben o mango tisortun fiyatinin 49 lira oldugunu bilmesem ve 81 liradan satildigini bu siteden ogrensem oha derim, mango'nu erkek koleksiyonunun yanindan bile gecmem. kendi satislarini arttirmak icin onyargi olusturuyorlar bilerek ya da bilmeyerek. onun disinda yaptiklari iste cok iyiler. oyle devam etsinler.

not : bir de giorgio armani boxer var siyah, 25 lira. hani kendimi satsam oyle bi boxer alamam muhtemelen, ama sirf 25 lira diye bir tane alicam burdan. belki gotum kalkar.
  • bir hafta önce 200 küsur tl'lik alışveriş yapmış ve hediye olarak hiçbir şey alamamışken şimdi 100 tl'lik alışverişe 100 tl'lik hediye çeki vererek kalbimi bürkmüştür.
    demek ki alışveriş fikri doğduğunda hemen almayıp kampanya beklemek gerekiyormuş.
    ben niye varım ki zaten.
  • dünya markalarının kalite kontrolünden geçememiş bir çoğu ürününün satıldığı site.
  • efenim bu da şehrin en ücre köşelerinde outlet outlet gezmeyin bakın biz ayağınıza getiriyoruz mantığıyla yola cıkmış fakat az oldukça az çeşit ve bağdat caddesi gencliğine hitap etmesi yüzünden(bence) şimdilik pek cazip görünmeyen e-ticaret sitesi.
  • satışa sunduğu ürünlerin fiyatlarını ve dolayısıyla göstermelik yapmış oldukları indirimleri abartan, oldukça kalitesiz ürünler satan, yanıltıcı bir sitedir. ben söyleyim de siz yine alacaksanız alın.
  • ekşi sözlükte girilen entry üzerine service unavailable olmuş site
  • 80 liraya şort satan mağaza. bu nasıl bir indirimdir benim kafam basmadı. yıllardır 30 lira ve üstünde para verip pantolon alamayan ben pek indirim göremedim açıkcası. bir an heyecan yaptım itiraf ediyorum.

edit: yahu ne dedim ki ben yalan mı söyledim? imkanım yok 80 liraya şort alamıyorum. bunu açıkladım diye mi zamanın ötesi oldu bu?
  • daha yeni bir adet pantolon aldım. siparişi cuma gecesi verdim cumartesi akşamı elimdeydi. manyak ötesi hızlı adamlar. ayrıca ürün gayet de orjinal. "önceki fiyat" muhabbetini abartmış diyen arkadaşlar var ancak benim ürünümdeki indirim oranı oldukça gerçekti, normal sezonunda o pantolon hakkaten 135 tl'den satılıyordu-evet.
    kesinlikle takip etm...
    etmeyin lan! bize kalmıyo' sonra :)
  • outletim.com, markafoni.com ve trendyol.com üçlüsünden defalarca alışveriş yapmış birisi olarak söyleyebilirim ki; doğru kullanıldığında outletim.com en iyisidir.
  • outlet mantığıyla çalışmasına rağmen ürünleri acayip uçuk fiyatlar biçen internet sitesidir. gerçekten outlet fiyatlarında alışveriş yapmak istiyorsanız zaman zaman %60'lara varan indirimleri takip etmeniz gerekir, tabi o zaman aradığınız beden kalırsa.
hesabın var mı? giriş yap