• şu an hiç olmadığımız kadar ihtiyacımız olan oluşum, 1 gününüzü feda edin, hemen başvurun.
  • ben bu insanları anlamıyorum. siz gönüllü olup bu işe vakit ayırmazsanız, sandıklarda kim görev alacak da bu insanlar sandıklara sahip çıkacak. lafa gelince oy ve ötesi sandıklara sahip çıhhmiiyiirr.

tanım: bu sene ilk defa bir sandıkta görev alacağım oluşum.
  • bunlar yine oyları çalıcak diye evde homurdanmaktansa 1 gününüzü ayırıp en azından adil bir seçim geçirmemiz için bünyesinde yer alınması gerektiğini düşündüğüm oluşum.

bu seçimde ilk defa ben de sandık başında olacağım ve anladığım kadarıyla istanbul'da birçok gönüllüye ihtiyaç var. dediğim gibi bak nasıl hile yapıcaklar demek yerine yapacakları hileyi minumuma indirebilme şansımız var. bu nedenle uygun olan herkesin sandık başında görev alması gerektiğinin inancındayım. bir şeylerin değişmesi için bizlerin de elini taşın altına sokması gerekiyor.
  • hep birlikte bir kez daha ysk'nın seçim sonuçlarını tasdik edeceğimiz oluşum.
  • 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi'nde istanbul bahçelievler'de sandık görevlisi olarak görevlendirildiğim oluşum.

mahalle ve bina seçeceğim, bahçelievler'de oturan veya daha önce sandık görevlisi olmuş değerli suser'lardan bilgi, yorumlara açığım.
  • izmir eğitimi 20 haziran çarşamba 19.00'da izmir barosunda yapılacak olan kuruluş.

ilçe seçim kurulunun eğitiminden daha fonksiyonel olduğunu bildiğim için sandık kurulu görevlilerinin de müşahit olmadığı halde mutlaka katılmasını tavsiye ederim.
  • an itibariyle kaydımı yaptırdığım ve geri dönüş beklediğim sivil toplum kuruluşu. üzülerek kendilerinin tercih listesinde gaziosmanpaşa/bayrampaşa/bağcılar'da görev alabilirim kutucuklarını işaretleyemedim. hayatımda hiç yanından bile geçmediğim yerler. kendimi güvende hissetmezsem oradaki oyları da koruyamam. oralarda oturanlar bir el atsın bir zahmet. oraya da biz gitmeyelim. ha kendi semtimizde sıkıntı yaratana sıkıntı yaratırız o ayrı :)
  • 24 haziran seçimlerinde de gönüllülük için başvurdum. nasipse ülkeye döndüğüm zaman işaretlediğim okula gideceğim *
    umarım okul ekibimin sayısı fena değildir de yalnız başıma kalmam. ayrıca burada telefonum çekmiyor inşallah whatsapp üzerinden veya mail üzerinden ulaşmayı akıl edecek birileri vardır sistemde:)

tanım: her zaman, tüm seçimlerde, adaylar kim olursa olsun fedakarlık yapılıp katılınması gereken hareket.
  • gta vice city'deki hile kollarından bile daha fazla hile yöntemine sahip akp'nin karşısında güçlü durabilmek ve adil bir seçim süreci geçirmek için hepimizin destek olması gereken sivil toplum kuruluşu.
  • üyeliklerinizi yenilerseniz, tekrar gönüllü olabilirsiniz. her seçimde, yeniden kaydolmanız gerekiyor. şu an, daha fazla gönüllüye ihtiyacımız var.
hesabın var mı? giriş yap