• "oyun oynamak için kadar yatırım yapmak istememek ama geri de durmamak" felsefesi güden insanların işleri için kulandığı bilgisayarı birkaç kalibre daha büyük alarak içinden sıyrıldığı versus.
  • xbox ve ps4 kullanıcısı olarak söylüyorum, kesinlikle pc. burda konsolu seçenlerin %90'ı zaten fifacı ya da araba oyunları seven tayfa. fifa ya da pes zaten joystickle oynanır o bir gerçek (ki basit bir programla xbox ya da ps4 joystickinizi pc'ye adapte edebiliyorsunuz). onun dışındaki bütün oyunlar konsol için eziyettir. sonra eliniz alışır öyle saman gibi oynarsınız. belli başlı bir iki oyun oynamayıp gb'larca yer kaplayan oyun zevkleriniz varsa paranızı konsolda piç etmeyin. yok fifa ve pes bana yeter, arada forza horizon'da gazlar, belki bir iki gta atarım diyorsanız konsolda işinizi görür fakat unutmayın, diğer bütün oyunların keyfini hiçbir şekilde konsolda alamazsınız. oyunların fahiş fiyatlarından ve online oynamak için her ay para vermenizden bahsetmiyorum bile.
  • ikisinin de dibine vuran adam olarak kazandigim versus.

xbox one'in ustune binip ps4 kablosuyla gtx 1080 ti kirbacliyorum.

hayirli forumlar.
  • eskiden paran varsa konsol du şimdi paran varsa pc oldu öok şükür ikisine de zamanında iyi yatırım yapmışım
  • eskiden paran varsa konsol du şimdi paran varsa pc oldu çok şükür ikisine de zamanında iyi yatırım yapmışımm
hesabın var mı? giriş yap