• ayni zamanda cizgi filmlere de bayilmasi olasi sevgili tipidir.
  • ''op kasıyorum sen uzan bilare ilgileneceğim ben seninle'' demesi kuvvetli ihtimal sevgili animasyonu.
  • beni wow'a ve pes'e başlatan ve sanırım yakında heroes 6'ya da başlatacak olan insan(lar).
  • video oyunlarıyla büyüyen bir erkeği fark etmeden kendine tekrar aşık edebilen kadın modelidir.
  • kendinizi çok kötü hissettiğiniz, konuşmak istediğiniz ve ilgi beklediğiniz zamanlarda 72 saat aralıksız oyun oynayabilen* modeli hiç de sevimli olmayan sevgilidir.aynı sevgili aynı takımda pes oynarken yenilen golü sizin üzerinize yıkabilir, beraber oynadığınız futbol menajerlik oyununda takıma verdiğiniz antrenmanı* inatla değiştirebilir de.bazen yeter arada uyu yemek ye demek isteseniz bile eğer oyun oynarken tanışmışsanız ve sevgiliniz oyun oynarken her türlü çirkefliğine mızıkçılığına rağmen aşırı tatlıysa, kızamazsınız.ters bi zamanınızda aha level atladım ya çok mutluyum derse kafa atmak isteyebilirsiniz tabii.
  • erkek arkadaşıyla tek kavga konusu oyunda yaptığı hatalar olacak sevgilidir.
  • sadece yarım saatini bile oyun oynamadan tamamen size ayırmasını isteyemeyeceğiniz sevgili türü. çünkü asla tercih edilen taraf olmazsınız, kendisi her halukarda oyun oynamaya devam eder. ilişkinizi sorgulamaya itmesi muhtemel.
  • oyun sağlam bi efsaneye veya bi öyküye dayanmıyosa sözün onlara candy kraş temple run filan oynanıyosa *
  • sayin hanfendiler ,

ben esimle en son 2 saat boyunca -10 derecede , bir terlik modelinin mavisi istedigi icin gezmis ..

kendisinden defalarca pembesini almasini istedigimde mavisini istiyorum diyerek elim ayagim popom ellerim donup yeter arkadas bundan sonra arkadaslarinla gidersin alisversine diyerek memnun olmadigim durumdan kurtuldum ...

simdi o sabah 8 de cikip 17 de geliyor ...
    ben de rahat rahat kendime zaman ayiriyorum ...

insanlarin zevk ,tat ve istekleri farklidir ..birbirinizi zorlayarak degistirmeye calisarak istemedigi sekilde yasamaya zorlarsaniz ne siz ne esiniz mutlu olur ...

ortak zamanlarinizi planlayin . ve ona sadik kalin ...

anlayisi katbettiginiz gun iliskinizi de oldurursunuz
hesabın var mı? giriş yap