• çok hoş oyun incelemeleri yapan, muhabbetleriyle kendilerine bağlayan, oyun boktan bile olsa o muhabbet ile o samimilik ile kendini 20-30 dakika dahi izletebilen 2 arkadaşın kurduğu site.
    youtube'dan da takipçileriyiz.

http://www.youtube.com/oyunefendi (eski channel'ları)
    http://www.youtube.com/oyunefendi2 (yeni videoları yükledikleri yeni chanell'ları)
  • konsol üssü yokluğuna ilaç video-oyun blog. epey eğlenceli ve oyun hususunda entelektüel iki arkadaş sunuyor, ağızlarına sağlık.
  • iki muhteşem insanın mükemmel muhabbeti, engin oyun bilgisi ile yapılan oyun hakkındaki görüşlerini yayınlandığı youtube kanalı. bu kanal türkçe değil de ingilizce yapılsa yüz binlerce abonesi olabilecekken bu şartlar altında yaklaşık beş bin aboneleri bulunmakta. belki onlar için dert değildir ama sıkı bir takipçileri olarak ben üzülüyorum. kendileri için milyonlarca abone diliyorum. bir günde buluşup şöyle uzunca muhabbet edip, büyük yayıncı şirketlere beraber sövmek istiyorum.
  • sabaha kadar dinleyebileceğiniz muhabbetleriyle gerçekten güzel göz atış videoları çeken youtube kanalı. keyifleri istediği zaman video çekmeleri sebebiyle bazen haftalarca boş kalsada kanalları videoların kalitesi bunu telafi etmekte. umarım ilerde daha geniş kitlelere hitap ederler.
  • güzel ve kaliteli içerik sunan bunu maddi bir gelir yerine hobi olarak yapan insanların kurduğu harika site. youtube kanalları ve siteleri gayet takip edilebilir kaliteye sahipler özellikle aralarındaki konuşmalar ve izleyicinin sorularına yanıt vermeleri olumlu yanlarından birisi.
    youtube kanalları; http://www.youtube.com/oyunefendi2
    siteleri; www.oyunefendi.com
  • önüne gelenin oyun kanalı açtığı youtube'da takip edilesi az sayıda kaliteli kanaldan biri.
  • türkiye'de karşıma ilk çıkan gaming temalı youtube kanalı, türk youtube'unun tartışmasız en iyi işlerinden, silvyo da ömer de ayrı ayrı muhabbeti müthiş insanlar.

genellikle oyunlara göz atış'lar çekerken film, dizi, müzik gibi pek çok farklı konuda keyifli sohbetler etmekteler.

2012'den beri ilgiyle izliyorum. 2. 3. turları atmışlığım var bütün videolarına. takipçisiyiz.
  • bir gün bir şey olur diye sevdiğim videolarını arşivlediğim kanal. yukarıdaki entry'nin dediği gibi, silvyo'nun ismini bir süredir müzik kliplerinde bol bol görüyoruz, işleri iyi gidiyor belli ki. ama insan özlüyor yahu. 1000 kişi yuvarlanıp gidiyorduk ne güzel. umarım bir gün geri dönerler.
  • bir süredir sürekli aklımda olan yitik kanal.
    kimseyi koyamadım yerine yeniden.
  • şans eseri tekrar video yüklediklerini gördüğümde büyük ikramiyeyi kazanmış kadar sevindim umarım sahalara geri dönerler ve en azından yeni çıkan ve sevdikleri oyunları tekrar değerlendirmeye başlarlar game awards'la ilgili yaptıkları sohbet videosu gerçekten çok hoştu eski zamanlardaki gibi izlemeyi özlemişiz umarım video yayınlamaya devam ederler

söz konusu video için link:

tanım: youtube'da uzun süredir oyunlarla ilgili en kaliteli içerik üreten kanallardan birisidir
hesabın var mı? giriş yap