• 2018 yılında birini şikayet ettim. iki gün önce savcılıktan çağırdılar. buldular galiba dedim. meğer "daha bulamadık, hala şikayetçi misin?" demek içinmiş. dedim "illa cumhurbaşkanı mı olmamız lazım, dakikasında buluyorsunuz? ", imza için uzattıkları kağıda doğru bakmaya devam ettiler beni duymazdan gelerek. hala şikayetçiyim diyerek arkasına düştüm şikayetimin, bastım imzayı.
  • gelen kutunuzu özellikle çaylaklara da açarsanız her yazınızdan sonra 2-3 küfürlü mesaj geliyor. belki ulaşmak isteyen olur vs. diye açmıştım gelen mesaj kutumu, sürekli saçma sapan mesajlar geliyordu. istanbulda kar yağışı diye konu vardı işe geç geldim yazdım mesaj olarak ''o zaman işe gitme aqqq'' diye bir mesaj geldi. o an çaylaklara kapattım zaten mesaj göndermeyi.
  • "nerdenbileyim" nickli yazar bunlardan biri.

özel mesaj yoluyla durduk yere "selam. ananızı sikeyim" diye mesaj attı.

sözlük, özel mesajları paylaşmaya izin vermediği için paylaşamıyorum ekran görüntüsünü, ama görmek isteyene mesajın ekran görüntüsünü atarım.

edit: bazı yazarlar uyardı, özel mesajları paylaşmak suç diye. o yüzden paylaşmayacağım, ama bahsi geçen kişiyi mahkemeye vereceğim, bilginize.
  • bir tanesine gerçek telefon numaramı ve adresimi verdim, ne aradı, ne gelebildi ne de bir daha entry girdi. sewehe.
  • istisnasız bir ortak özellikleri vardır:
    futbol fanatiği olmaları.
  • önceleri kızıyordum, nereye şikayet ediyoruz falan diye düşünüyordum. bazılarını araştırıp isimlerini, hangi şehirde olduklarını, e-mail adreslerini bile buldum. dava açmayı bile düşündüm ama değmezdi. bu süre zarfında tek birine cevap bile cevap vermedim ve küfür etmedim.

şimdi ise çok rahatım. adam bana "ne diyon lan sen piç?" mi dedi. ben de önce kendinden başlayıp, oradan evveliyatına geçiyorum. sonrasında geleceğine ışık tutan küfürler ediyorum. bunu da küfrü yer yemez, anında mesaj atarak yapıyorum. hem rahatlıyorum, hem de siktir ediyorum böylece.

(bkz: deli deliyi görünce çomağını saklar)
  • küfür eden o.ç dur net.

not: hep bu net kelimesini kullanacak yer aramıştım en sonunda o.ç larına nasip oldu.
  • bu ikisinden başlayayım. bundan sonra küfredenleri yazacağım buraya. ettikleri küfür karşısında ne analarını, ne babalarını, ne de karılarını bıraktım sikmedik. cevap dahi yazacak göt yok ibnelerde.
    when i was your
    makarov2
    https://eksiup.com/p/dy20871e2bwg
    https://eksiup.com/p/gi208732u9v5
  • sözlükte çok fazla beyinsiz olduğu için artık umursamıyorum.
    adamın teki sürekli mesaj atıyor, cevap vermiyorum. çünkü cevap verilecek mesajlar atmıyor. sonra da "cevap versene it" yazıyor. insan önce sinirleniyor ama sonra burada ne çok psikolojisi bozuk ruh hastası olduğunu hatırlayınca boş veriyor.

not: çaylaklardan mesaj alımına kapalıyım, 2.000 üzeri entry'si olan yazarlar daha küfürbaz. işsiz güçsüz ve bomboş biri oldukları için bol bol entry girip küfrediyorlar muhtemelen.
  • lord mady the red adlı çaylak yazar bunlardan biridir.
hesabın var mı? giriş yap